Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemy s rastom

Príspevok v téme: Problemy s rastom
jenny558

Mam 14 rokov vážim 42kg a meriam len 155cm.Viem že su aj horsie pripady lenže ja nemam ziadnu hormanalnu poruchu ja mam malu vysku v genoch.Prsia mam na moj vek male a na vysku maju primeranu velkost.Prosim poradte co mam robit ak chcem mat viac cm.Ci mam pribrat alebo neake tabletky .Ocenim kazdu osvedcenu radu.Dakujem

Inner

v tomto veku uz neporasties...mas presne take parametre ake som mala ja v tvojom veku. dnes mam 157 cm, cize ziadna vyrazna zmena :-). Dievcata dozrievaju skor, skor sa vytiahnu, ale dorastaju uz velmi pomaly. No netrap sa, mnohym ludom to pride zlate ;-)))

Loleclol

to je jedno aka si vysoka aj ake mas kozy proste nizke baby su ovela viac sexy ako vysoke pre vacsinu chalanov a kozy ti narastu a natom moc chalanom nezalezi xD

mate59

výška človeka je daná geneticky a s tým nič nespravíš a za zázračné tabletky len vyhodíš zbytočne peniaze.

mate59

jenny- tak sa musíš zmieriť s tým,že budeš ako mamka.Vidíš, ona je spokojná, vydala sa,má deti výšku nerieši.Ty sa riaď heslom :čo je malé, to je milé.Na výške svet nestojí.

mate59

Nemusíš sa nič báť, veď ešte porastieš niekoľko rokov,veď máš len 14.Telo rastie v puberte rýchlo, nepravidelne.Ak máš nízkych rodičov a súrodencov, nemôžeš očakávať že budeš vysoká.Ale asi tak ako tvoja mamka narastieš iste, možno kúsok viac.Tabletky neber, je to hlúposť,dobre sa stravuj.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemy s rastom - Fórum - ZDRAVIE.sk