Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvacsenie uzlin na jednej strane pri chorobe

Príspevok v téme: Zvacsenie uzlin na jednej strane pri chorobe
Olala2011

Mám taky problem, ze som dostala nejaku virozu, nebolelo ma hrdlo, len som stratila hlas, zle pocula, opuchla mi sliznica v nose, mala som horucku 38 stupnov, k dr. som sa rozhodla ist preto, lebo na krku na jednej strane mi dost opuchli uzliny, dr. ma vystrasil, ze sa mu to nepaci, ze preco su tie uzliny take velke a len na jednej strane, ale mne fakt nic nebolo, tie uzliny sa mi pridruzili az pri chorobe, ma vystrasil, dnes je to 5 den choroby, citim sa lepsie, teplotu uz nemam, nos mam este plny, citim velku unavu, ale uzliny su stale velke, dostala som 3 dnove ATB a uz mi ostava len jedna tabletka, mam strach, netusim ako dlho po chorobe este mozu uzliny pretrvavat, alebo mam ist radsej na us ich dat skontrolovat.

Napiste ake mate skusenosti dokedy vam po chorobe uzliny zmizli do normlaneho stavu

správa: submadibulárne výrazne zvacsene LU vpravo
katar eustachovej trubice vpravo

beriem azibiot 500 mg (3 tbl)

AAAndy

Takéto príznaky bývajú pri lymfatických uzlinách teda rakovine pozri rakovina lymfatických uzlín.Moja dcérka mala to isté a skončila na onkológii.Keby ti aj náhodou niečo podobné diagnostikovali napíš mi mám alternatívnu liečbu ktorá naozaj funguje.Moja dcérka je teraz v pohode.Napíš mi na andreafuleova@azet.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvacsenie uzlin na jednej strane pri chorobe - Fórum - ZDRAVIE.sk