Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bezdôvodné schudnutie

Jela

..ja toto nikdy nepochopim, jedni (hypochondri) utekaju k lekarovi aj s teplotou 37,01 a nutia ho im nieco najst...a tito druhi, neviem ako ich nazvat (aj autor temy) - rapidne schudne "z nicoho nic", ma problemy s mocenim, povlak na jazyku a ktovie co este a nez by siel k lekarovi a napr. mal uz tyzden (dva..) pokoj, ze mu nic nieje (to len dufajme), si pocka na reakcie na nejakom anonymnom fore a mooooozno k nemu raz zajde, ked co ja viem - dostane dost odporucani zajst k lekarovi??!!

ludia, mate zdr. prolbem, ktory trva viac ako tri dni - hajde k lekarovi, nie na nejake forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pomoztejjjjj

Ja zase z 62 na 56.8. Co to moze byt. Moje bmi je 20 pri vyske 169 cm a.vahe 56,8. Bral som 6 mes. aknenorminn. Posledne 2 mes. som tak zacal chchudnut potom co uz nejem cukor a hlavne sladkosti. Aknenorminsomuz dobral. Z gastra vysledky pridu az 5.3.2011 robili mi fibroskopiu a endoskopiuzobrali 5 vyterovzo zaludka. Chcem naspet mojuvahu
Spravim si grgaci test so sodou bikarbonou ci mam dostatok zaludonej kyseliny. Kedze mam kyslo vustach a zaludok ma boli akoby mi to netravilo. Ubudlo mi aj so svalstva

Poradte prosim

Juraj.S

S močením mám problém práve posledné 4 dni, čo by to tak mohlo byť? Či bude najlepšia navštíviť lekára?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bezdôvodné schudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk