SZU - vseobecne lekarstvo

Laurina22

Ja som sa ucila knihu celu avsak chemia bola brutal a nielen podla mna.Vsetci to hovorili,ze chemia bola tazka jednoducho.

och

tak uz si aspon prijata na iny odbor. 5+. miesto z 300 je super, ale blbe je, ze beru len 30 ludi. oni nemoze navysit kapacity, ani ked sa tak strasne vela ludi hlasi, elbo ich nemaju realne ako vzdelavat. a kolko si sa ucila na prijimacky? knihu si vedela celu? sa obavam, ze vacsina ludi to napise tak na 90% alebo este lepsie

och

300 vas bolo? to je fakt strasne vela, lebo prijimacky su minimalne 3 dni. ste to pisali len v jednej sale alebo vo viacerych? 51 nie je dobre, ale asi sa to bude posuvat, lebo vela ludi vezmu aj na ine skoly. a kolko si mala chyb?

Laurina22

No oni to asi zverejnia v stredu.Alebo stvrtok.Ja som zatial na 51.mieste...bolo nas tusim 300 dnes.Alebo tak nejak.

Mna prijali uz na Verejne dzravotnictvo.Inde som si prihlasku nedala.

och

nepoznam nikoho, tak si pockam asi ten mesiac alebo kolko, kym mi pride papier. a dakujem. som rada, ze to je len do 11.00. a ty uz vies vysledky tvoje? kam mas este podanu prihlasku?

och

:-D nemusis hovoritt nic, co by ta ohrozilo. mne je jedno ako sa strhavaju body alebo kolko je otazok, nepomoze mi vediet to. ale mohla by si mi povedat, ze do kolkej si tam bola? ci to do 12.00 skonci. a vysledky ti povedia kedy? daju sa pozriet niekde na nete predbezne? a pocit mas aky?