rozchod

Príspevok v téme: rozchod
karlo

Ahojte potrebujem poradit s priatelkou sme sa rozisli(ona somnou) po 4 rokoch chodenia.JA ju stale velmi lubim rozisla sa somnou s dovodu staleho hadania ze som sa knej nepekne choval ze ona kumne uz nic neciti stale jej na mne nieco vadilo uvedomujem si ze som sa vela krat knej nepekne choval ale byvali sme kazdy den spolu da sa povedat ze sme si liezli na nervy ona je velmy ziarliva ziarlila este aj na mojich kamaratov nemal som ziadnu volnost nevedela to pochopit kazdy ma svoje chybi len ona je rozhodnuta pevne ze nechce byt somnov stretavame sa spolu uz sme sa raz rozisly ze mi dala sancu ale clovek si uvedomi az ked to strati stretavame sa spolu aj si volame ale mi povedala ze jej ani nechybam ze by sme sa nemali stykat. maly sme spolocne zalubi vsetko ok ale ona sa takto rozhodla asi sa potrebuje este kopnut s druhym neviem ci mam nanu zabudnut alebo nejak to este casom riesit poradte Dakujem..

anis

elsa5.5 ... podla mna karlo venoval dost pozornosti, to je vidiet aj na tom ze problemy chcel riesit a chcel sa porozpravat poriadne o vsetkom,.. to je podla mna dost velky zaujem..a kedze bola extremne ziarliva tak asize nechodil nikam.. a to je chore.
Mato23: nevadi ked ti nedoplo. asi si si spatne precital, mozno je chyba v spajani si suvislosti :) to je v pohode :)

anis

Pane na nebi! zeny vy ste nic nepochopili z toho co sem karlo pisal.. ja to poznam, zazila som to. bola som taka a stale taka som..ale menej, snazim sa ovladat.. nijaky chlap neznesie ak ho zena riadi, buzeruje, chce ho vlastnit, mat stale len pre seba, to neije zdravy vztah! zeby jej mal teraz davat pozornost??? ja uznavam, zeny potrebuju vela pozornosti, ale teraz ked ona to skoncila, a karlo ukazal ze este ma zaujem a ona jasne povedala ze nie, tak preco by mal dale vtierat? a pritom ona to ukoncila, a nebola chyba len v karlovi.. a mne sa ani nezda ze by mala malo pozornosti, kedze karlo pise ze sa chcel o tom riadne porozpravat.. ona chcela vsetko, doslova vsetko, cely jeho volny cas. ale karlo je slobodna bytost, potrebuje kamosov. a je to ok ak raz za cas si vyrazi von, ved aj ona ma kamosky.. a ak su dvaja ludia nonstop spolu tak sa po case pozabijaju.
ja som toto tiez musela pochopit, pretoze som chcela kazdu jeho volnu minutku, on nemalpotom cas na nic, a to nehovorim o kontrolovani sprav v telefone, FB, pokec.... :( neverila som mu aj ked ma nesklamal.. stale som mala paranoidne predstavy ze tam nieco najdem a nikdy nic.. a raz ho to uz prestalo bavit... a teraz je to ok, ked ja idem prec alebo nemam cas tak si sem tam vyrazi s kamosmi, a aj ked mam cas, napr. minule sa uz strasne dlho nevidel s naj kamosom, tak som povedala chod za nim.. a az vecer sme sa videli.. a?? nieje to dokaz ze by ma nemiloval, nerobi to casto, neije to ziadny hriech ani niesom na vedlajsej kolaji.. najdolezitejsia je dovera...
karlo, tvoja ex si nenajde ziadneho chlapa co by jej hento toleroval, ty si preukazal snahu zlepsit to, chcel si, chcel si sa rozumne porozpravat, vyriesit to... len ju nechaj. teraz uz je zbytocny a trapny tvoj zaujem... z toho co si pisal mi tvoje ex pride ako sebecka mrcha...
vo vztahu nieje miesto pre sebeckost.. obom by malo ist o stastie toho druheho...drž sa :) ak chces viacej popisat tak daj mail ;)

elsa5.5

Karlo,priateľka na teba žiarlila lebo ťa mala rada,viac voľnosti,tak teraz ju máš,ona chce viac pozornosti aspoň toľko čo venuješ kamarátom,aspoň nejaký záujem,možno mala pocit že si ju radil na druhú koľaj,už jej nechýbaš,nechce sa s tebou stýkať,no neviem ak ju chceš skús ju pozvať do kina,aj ked neviem či to bude mať nejaký význam ked už k tebe nič necíti,za pokus to snád stojí.

zuzikk

ahojte... mam taky pocit ze to pise moj frajer. ale viem ze on ovlada gramatiku :-)vidim ze takychto vztahov je na svete milion.... ufff, a ja som si myslela ze len my mame taky debilny vztah.....

nathália09

karlo,žena potrebuje pozornosť
to si zapamataj raz a navždy-je to dôležité.
Ak si muž prestane všímať ženu,môže sa stať,že si nájde iného,alebo aj ona si ťa prestane všímať,

toto by sa ti páčilo???nič v zlom.

karlo

Anis presne ako si to opisal to unas funguje presne do bodky ja som jej hovoril ze sa zmenim ale povedala ze clovek aku ma povahu tak taky bude cely zivot ja si myslim ze sa daju niektore veci zmenit ja som jej tiez vravel ze sa musi tiez zmenit bo jej taku ziarlivost a to neustale kontrolovanie nebude ziaden chalan tolerovat presne ako hovoris ze clovek si zacne uvedomovat tie chyby a nedostatky az ked strati druheho inak vsetko nam klapalo aj s rodicmi je vsetko pohode tak isto aj s mojej strany voci nim..ja si myslim ze sme sa poriadne ani nerozpravaly o nasich problemoch kazdy to bral len tak ..som jej aj vravel ze by sme si mali najst cas aspon raz za mesiac sa tak riadne porozpravat v klude ..dufam ze ju to prejde uz budu 2 tyzdne ja stale dufam :( ale teraz som si povedal ze ju uz nebudem otravovat ani volat ani pisat ,len to je najhorsie ze byva nedaleko mna ..dakujem za rady ma to trochu posmelil :)

anis

Ahoj, tento clanok akoby si pisal o mne... mam 4 rocny vztah, milujeme sa, mame spolocne zaluby, planujeme si buducnost..ale nie vsetko bolo take dobre ako teraz... bola som presne ako tvoja byvala. vsetko som mu zakazovala, hadali sme sa o debiliny, bola som sebec a chcela som ho vlastnit... aj ta tvoja byvala ta chce vlastnit.. a potom raz ked mal toho uz moj drahy po krk, tak mi povedal ze potrebuje pauzu aby si to premyslel.. pauza bola strasna, ja som prisla na to ako nechutne som sa chovala.. aka som bola sebecka a hnusna. naozaj hnusna..:( dokonca sme sa rozisli .ale len na den. potom sme isli spolu von a on mi povedal ze bezomna to nejde, plakali sme spolu, vsetko sme si vyjasnili, ja som sa jednoducho musela zmenit. a aj som sa zmenila. prenho. pre nas..
neviem kolko mate vy dvaja rokov. ale my sme sa zoznamili dost mladi, ako 15 rocni, a ten vztah bol stale taky detsky... dusilo nas to oboch.. a ta pauza, aj ked bola tazka, tak nam velmi pomohla. kazdy ma nejake chyby a musi si ich uvedomit.. niekomu to trva dlho(ako mne :D) .. ale tvoja byvalka si mysli ze ty robis chyby, ale take spravanie ake predvadza ona jej nebude tolerovat nikto.. ty si slobodny clovek, mozes mat kamaratov, mozes mat aj kamaratky (vo vsetkej pocestnosti), ak si doverujete (co po 4 rokoch uz sa musite poznat a veri si!) tak by nemal byt problem..ale ako pises, ty si nemal cas na seba. mas ju rad ale ciciala z teba zivot... hovorim , tiez som bola taka..ale vidina toho ze mozem stratit mojho milovaneho (aj som teda poriadne citila ze som ho stratila!!!!) tak to ma priviedlo k rozumu...
kazdy ma nejake chyby... a ty ked teraz doliezas stale za nou tak ona vie ze ta ma isteho, .. ona vie ze ta nikdy nestrati..ale jej ukaz ze ty chces zdravy vztah.. ze ju lubis, ale ak to je teda takto, ze sa nezmeni, .. nebude to nikdy klapat... a daj jej okusit ze ta stratila!!! mozno sa uvedomi, ak nie, tak vies ze to nebola ta prava...... viem ze to boli.....
a este nieco: aky ma vztah s otcom? su jej rodicia rozvedeni? to s tym doooooost suvisi ...

karlo

Ja som az tak na nu neziarlil prave ze som jej este dohovaral ze nech sa ide niekam odreagovat aj ona s kamoskami ale ona chcela byt stale len somnov a ked som isiel niekam s kamosmi a nahodou som ju nezobral a to som siel len niekam na kavu ani nie niekam na disku tak koniec..ale ja som jej urobil vsetko co som jej videl na ociach len jej zacali vadit take veci ze jej nedavam dostatok lasky ze ju neobjimam ze sa uz ani nebozkavame a tak ale ja som niekedy dosiel tak unaveny ze som nevedel kde je sever tak sa mi nechcelo nic a dokola hadky za hluposti a ked som jej nieco povedal aj na tu ziarlivost tak mi odpovedala ze si mam najst inu co nebude tak neviem ako na tie baby treba ist aby bolo dobre :( ze ked sa teraz hadame tak sa budeme este viac keby ze sa zobereme tak neviem je to tazke nechem ju stratit zalezimi mi nanej neni zla baba ale nic neni dokonale

ewicka

Kokos toto ako keby pisal moj ex... Tiez sa nepekne choval po 2 a pol ruku sme to definityvne ukoncili a to som mu dala X sanci , ziarli on na moje kamosky a tympadom som aj ja na jeho kamaratou... Nemala som ziadnu volnost. tak ked ani ja tak preco by on mal chodit kde sa mu zachce... Nebolo to nahodou tak ze ty si na nu ziarlil a ona si zacala robit co chcela?