Šokujúce zistenie

Príspevok v téme: Šokujúce zistenie
Mozzillaa

Ahojte, s priatelom sme sa rozisli po 4 r. Od rochodu presli 2 mesiace a odvtedy sme asi 3x telefonovali s tym, ze sme riesili nas vztah a veci, ktore sme si pocas neho nepovedali, sme si povedali prave pocas tychto telefonatov.

Moj ex mi vlastne povedal,a tym aj objasnil skutocnost, preco nikdy nechcel sex castejsie ako ja. Vraj dovod bol v tom, ze sex so mnou nemal rad preto, ze vraj som sa tvarila ako by som ho nechcela. na tom by nebolo nic zle, az na to, ze ked si premietnem cely nas sexualny zivot, nechapem z coho usudil, ze som ho nechcela. Tak prikladmo: iniciovala som ho castejsie nez on, stale som pred sexom, ale i pocas neho nadmerne zvlhla, dokazala som ho pocas sexu aj mierne usmernovat, ci ma takto vydrzat, alebo trosku zrychlit, ist hlbsie a pod, kazdym sexom som mu hovorila ake to je pre mna prijemne, aky je neskutocne skvely, ze ho lubim, samozrejme som dosiahla i orgazmus. PO sexe som bola ako slniecko na hnoji, usmiate. Par krat ked nasledne musel odist, som mu pisala sms, ake to bolo skvele - a vsetko som myslela uprimne. Sex s nim som milovala.

On na oplatku sa vyjadril, ze vraj som sa tvarila, akoby som to nechcela, akoby som to nemala rada a cakala kym to co najskor skonci. Ze som bola napäta, vobec som sa neuvolnila, neusmievala pri sexe, pri orale som sa vraj tvarila ako by mi nechutil... a pod. Toto su jeho argumenty.

Vzhladom na to vsetko, som clovek ktory si vie chyby priznat, no ked si premietam nas milostny zivot vobec alebo takmer vobec mi nepride ze som mu nedala dostatocne najavo svoje pocity pri milovani. Nemala som problem ani experimentovat, najradsej som mala polohu na nom, ale chrbtom k nemu, vtedy som mala najlepsie orrgazmy - vsetko som mu to hovorila. co sa tyka vyrazu tvare, napr. pri orale, je dost mozne ked som si ho dala hlbsie do pusy, tak som zmrastila celo - co je pochopitelne. Ale vobec nie je pravda zeby mi to nechutilo, prave naopak, a vzdy som to iniciovala len ja. Napätost pri sexe - neviem co tym konkretne myslel, ale ked to na mna slo, samozrejme ze som bola napeta a tlmene, zrychlene som dychala.

Kazdopadne, rada by som pocula vase nazory. Je mozne, ze aj napriek tomu, ze som si sex s nim zakazdym neskutocne uzivala, mohlo to na mne vyzerat akokeby som ho nechcela? viem ze paradox, ale ani ja neviem pochopit.....

Anonym555

Cvicenie a vyvazena strava.DOcielis to,ze ti spevnie telo a naberes daku tu hmotu.(ak chces) spravnym treningom.Zavysi co chces dosiahnut.
kolko mas rokov?

Mozzillaa

anonym555:

no chcem pribrat, mne sa tiez nepaci takato chuda postava. Len sa obavam, ci cvicenim neschudnem este viac. Hm.

anonym555

Mas to v pohode.Si baba nemozes vazit 60kg...
Dobru g enetiku si vaz.O par rokov to buduci priatel oceni,ked budu ostatne baby priberat a ty budes mat stale dobru postavu.Ak chces silou mocou nabrat mozes zacat s fitness centrumom.
Ale nemusis sa nejak extra trapit.

Mozzillaa

anonym555:

no mne ľudia vravia, že nevyzerám najhoršie. Že mám v pohode postavu, ale že napr. 5kg by mi neuškodilo. Ja sa snažím pribrať, no genetika nejako nepustí. Najviac som mala asi 49,5 kg - keď som strašne do seba pchala jedlo. No ono sa to len do brucha usadilo, nie po celej postave.

anonym555

No ja som ocakaval mensiu vahu.Ved mas normalnu zensku vahu.Si nizka baba,tak musis byt ,tak akurat.. trocha hmoty by si mozno mohla nabrat vo fitku.Ale nemyslim si,ze si anorekticka.Chce sa ti pomstit...lebo si ho nechala,to je logicke je nahnevany.Nic si z toho nerob a neboj najdes si niekoho,kto si ta zasluzi.A vahou sa netrap mas ju podla mna v pohode.A ak by si chcela nieco pribrat,tak urcite zdravo a urcite nie kvoli chlapovi!

Mozzillaa

Ivka1236:

no aj to je mozne, clovek nikdy nevie. Dost zvlastne mi pride aj to, ze pocas rozchodu robil vsetko mozne aby som to neurobila, fakt neskutocne zle to prezival, a zrazu mu je vsetko jedno, sprava sa arogantne a... ved neubehlo odvtedy vela casu, nechapem.

Ivka1236

Nomrálne mám na neho nervy aj za teba. Mne sa niečo podobné deje teraz.. Mám len 4-mesačný vzťah, no už nám vzniklo niaké nedorozumenie, že na mne nevidí, že by som ho mala rada, niako tak mi to povedal, vraj ho nedoceňujem. To nemyslím pri sexe ale celkovo náš vzťah. Tak ja ťa úplne chápem, aké ti to muselo prísť od tvojho ex strašné. Keď ty si sa správala úplne normálne, páčilo sa ti to, a jemu to akože nevyhovovalo? Nepochopím takýchto chalanov čo VLASTNE OČAKÁVAJÚ. Hlavne pamätaj byť SAMA SEBOU.. Vykašli sa naneho, v tom musel byť niaký iný dôvod. A nenapadlo ti že ti to o sexe teraz povedal preto, že ho ranil ten rozchod, teda to bol z tvojej strany všaK?? A chcel týmto hodiť vinu na teba, lebo nič iné si nenašiel? No je to od neho hnusné, presne ako tu niekto písal, veľa žien napríklad ORAL vôbec neznesie, a nedokázali by to spraviť, koľko žien je pasívnych v sexe.