Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krem na dehydrovanú mastnu pleť?

Viktória017

Ahojte, ja som mala taký problém že sa mi na nose robili šupinky mastil sa a v záhyboch nosa to bola hrôza veľké upchaté póry z toho mazu, a na brade sa mi objavovali virážky najskor som si myslela že sa moja pleť začala viac mastiť a že sa s nej stala mastná tak som na ňu začala používať čistiace prostriedky a krémy na mastnú pleť no moja pleť sa mastila viac po prečítaní som zistila že mám dehydrovanú zmiešanú tak som vyskúšala krém od biodermy hydrabio legére na normálnu až zmiešanú pokožku a moja pokožka bola v normalne miesta ktoré sa mastili sa už nemastia a ktoré som mala suché su tiež pekne hydratované,* (pleť si čistím čistiacou emulziou od neutrogeny tou rúžovou s grepfruitom) ale uvidím či tento krém mi bude stačiť aj v zime

Ivuushka

Tak poviem ti že ja mám mastnú pleť a je dewhidrovaná a nenašla som lepší krém ako garnier pre extra suchú pokožku .. nenechaj sa zmias´t názvom pretože ja som len tak kúpila a ostala som rpi ňom je nemastný .. odporúčam

blond1

ja síce mastnú pleť nemám ale dehydrovanú áno. Žiadny krém mi nepomohol natoľko ako 100%, čistý mandľový olej. Je to univerzálny pokožkový a pleťový olej vhodný aj na mastnú ale dehydrovanú pleť. Nemusíš sa obávať ešte viac premastenej pleti, skôr naopak ak si ho nanesieš na jemne vlhkú pleť a vmasíruješ do úplného vstrebania, čo je veľmi rýchlo, nebudeš mať mastnú pleť ale príjemne jemnú a odstráni sa pocit pnutia. A ešte jedna pozitívna vec neupcháva póry takže nevznikajú biele bodky ani komedómy :-)

jankaaaaaaa

ja som s nim maximalne spokojna a taktiez mam taku dehydrovanu plet ktora je mastna, no asi kazdemus adne nieco ine. mne este vyhovoval laroche posay effaklar K

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krem na dehydrovanú mastnu pleť? - Fórum - ZDRAVIE.sk