Spravodlivost na Slovensku

Príspevok v téme: Spravodlivost na Slovensku
Linguistics

Prave pozeram TV noviny, a ostala som prekvapena. Mladik siel v dedine 130 km/h a zrazil pri tom dve 12rocne deti a tie zomreli. Vyjadrili sa tam, ze mu hrozi max. 5 rokov vazenia. Nestuduje tu niekto pravo alebo ja neviem co, lebo ja to nedokazem pochopit. 5 rokov?! Ved za marihuanovu cigaretu dostane clovek viac..

soffa

ak sa mu dokaze vina hrozi mu 2 az 5 roky.trestny cin je kvalifikovani ako ublizenie na zdravi s nasledkom smrti tam je sadzba2az 5 roky.Za vrazdu by dostal 10az15 rokov atd,aj ked moj osobny nazor je ze tie dievcatka surovo zavrazdil.a nebolo to prvy krat co porusil zakon,ma na svedomi kradeze,ublizenie na zdravi a rozne ine vyciny.ale ako to na Slovensku chodi,dokazovanie sa bude tahat roky,prejde premlcana doba (4roky)a este sa bude ludom smiat do ksichtu.vid Zitny.

Linguistics

Uz som si o tom citala na nete, co vsetko ma za sebou. Taky zasran, a tak si dovolit soferovat! To je neskutocne jednoducho, a tych 5 rokov ma odrovnalo. Vlastne vraveli ze 2 - 5 rokov. A potom sa cuduju, ze ludia beru spravodlivost do vlastnych ruk.

Mna len to zaujimalo, ze ako tie roky 'pocitaju'.. Ved to boli 2 deti! :-/

Aja02

Ja som to tiež pozerala. Ten chalan mal už dávno sedieť v base. Je obvinený z krádeží, z predávania drog a ešte neviem s čoho všetkého. Takéto indivíduum behá po slobode? Na Slovensku nikdy nebola, nie je a ani nebude spravodlivosť. Tento nezodpovedný chalan si zaslúži doživotie...