Zaľahnutie a bolesť ucha

verooonikaaaaa

treba ísť k ušnemu..ja som tiež mala cca 3-4 dni zaĺahnute a išla som k ušnemu ten mi tam striekačkou dal vodu a vyšiel mi ,,štupel,, ušneho mazu ..nič nepríjemne

HurtLime

Ahoj. Mam 12 rokov. Predvčerom sme boli na kupalisku a na druhy deň šom mal zalahnute v uchu. Skušal som rôzne metody ako napr. Tepli olej, ušna sviečka zohriata soľ... Na noc som si dal do ucha vatu s trochou alpi. Rano zalahnutie pokracovalo. Tak som sa rozhodol ze idem k lekarovi. Prišiel som k ceste a zrazu mi niečo puklo v uchu a zalahnutie tak na polovicu polavilo.Po chvile uplne. Poobede som si bol kupit Audi sprej vyčistil ucho a myslel som si že je po probleme. Ale večer som sa išiel najesť a zrazu mi zalahlo v uchu. Použil som Audi sprej a nič.Takk som si dal vatu a alpu. Neviem co dalej mam ist k lekarovi? Za odpoved budem vdačný.

Mathko

Už dlhšiu dobu som mal zalahnuté v uchu ale počul som .. zalahlo mi v nom po tom čo som na uchu dlhšie ležal ... nevedel som sa toho zbaviť a dnes ked som si čistil uši som si to asi byčistil tak že počujem na ucho\"skvele\" ??? Počujem asi tak 200x lepšie a určite lepšie ako na druhé .. nemohol som si preraziť bubienok alebo ? Nemôže mi z toho že počujem ked chodím akoby to bolo hneď pri uchu prepnúť ?

karolinka122

pomahaju aj usne sviecky, ak ti to ma kto urobit, kupis ich v lekarni, ak vsak mas zapal /to by ta aj dost bolelo ucho/, vtedy sa to nesmie robit. Najsitejsie mas toho usneho lekara, aj ten ti spravi tie usne sviecky, ak bude treba, neboli to.

Ivka 1

Laraa jedná sa o zanesený ušný kanálik stuhnutým ušným mazom, je potrebné ísť k ušnému lekárovi, tam máš po probléme raz- dva :) Netráp sa zbytočne.

laraa

Ach už 4 dni nepočujem na jedno ucho na 2. počujem sem tam to druhé zaľahnute a na to prvé nepočujem neviem čo mám robiť vôbec neviem čo mám robiť prosím pomôžte :(

ride

Ja som to mal a mal som zapal stredneho ucha, ani ma to na dotyk tolko nebolelo tak ako vnutro ucha a opuchla mi licna kost a oko sa mi podlialo krvou, myslim, ze indicii bolo dost :D mas som nadchu a mavam doteraz problemy s usami, hlavne ked mam nadchu a sem-tam,ked ma prefuka vonku...nic moc