Loreal Casting Creme Gloss, medový jantár

danielaaa

uz si nafarbil niekto vlasy tou farbou?? akoste dopadli ja som na nu vcera pozerala v drogerke a vahala som, kedze mam pekny biely melir a studeny odlesk

vsevedka

oh.my.gosh dakujem za radu, nieke som citala, ze podla cisla farby sa delia na teple (to su tie s odleskami do cervena, do medna.. a studene-len s prirodzenym leskom, napr. hnedej a aj u blond odtienov to vraj plati, ze studene, napr.ladova duha, to maju aj v nazve a nemali by by mat odtien zlateho listia a pod., len som zabudla na to ciselne vyjadrenie, ze ktore su teple a studene, myslim to pomoze aj ostatnym co sa rozhoduju aku farbu)

Ja som pouzivala odtien Loreal recital Preference UE1-Ultrarozjasnujuci prirodny gastan asi vyse rok, ale v poslednej dobe akoby tento odtien v SK nebol, tak som si si ho kupovala v Polsku v Rossmane alebo Carrefoure. Poznam Feriu, ale osobnu skusenost nemam, s tou som nefarbila, ale vo vzorkovniku som raz citala, ze feria ma modnejsie, vyraznejsie odtiene ako Preference.
Ja som bola s Preferencom Loreal spociatku spokojna, zosvetlovala som ale na 2x, lebo som mala tmavsie vlasy, ale postupne ako som si farbievala, som mala pocit, ze mam vlasy stale bledsie a bledsie..Proste take nevyrazne, nie pekny gastan, ci oriesok, ale pomaly do blond, (a dost som ich mala aj vysusene) a to bol dovod zmenit farbu i odtien. S tou Casting cokoladovou som celkom spokojna, kamosky tvrdia,ze mam vlasy lepsie, som vyraznejsia, ale hlavne nemam uz pocit slamy na hlave.

oh.my.gosh

vsevedka tie castingy ktore sa koncia cislami inymi ako nula napr. tvoja cokolada 535 maju odlesky, tie co koncia len nulami napr. 600, 500 a tak su prirodzejsie. prosim ta farba co si spominala ze si mala ten ultrazosvetlujuci gastan, to myslis feriu P10 beige brown? lebo o nej rozmyslam, tam chcem vediet aka je, ci sa pekne leskne a rovnomerne zosvetluje. dik

vsevedka

Vy tu basnite o medovom jantare, ja by som zase chcela MEDOVY GASTAN, koli ktoremu som obehala
vsetky drogerky a zatial ho nemaju. V jednej mi veduca slubila, ze ho do dalsieho tovaru objedna, ale neprisiel, povedala, ze ziaden z tych novych odtienov este na skladoch nemali.

Ale kedze bola akcia za necele 4 ecka, ulakomila som sa zatial na odtien 535 cokoladovu. Moje vlasy boli predtym prefarbene na svetlejsie Lorealom Preference ultrazosvetlujucim gastanom ale boli skoro do blond, ci oriesok. Po Castingu cokoladovom mam pekny lesk, ktory predtym chybal a aj farba pekne chytila, len co mi vadí,ze nie je ako na krabicke-cokoladovo hneda, ale hlavne na slnku ma take reflexy az do mierne cerveno-gastanaova, ci ako to mam nazvat. Kazdy mi sice hovori, ze to mam pekne, len ja som proste dufala, ze to bude prirodzenejsie hnedy odtien, tak ako mi to chytilo je to sice pekne, ale spada to do skaly odtienov modnych a nie prirodzenych, proste kazdy vidi, ze je to "umelo" farbene a nie prirodzene.

Vlani mi jedn kadernik vo Welle povedal, ze vsetky krabickove drogerkove farby chytaju inac ako na krabicke, ale jeho profesionalna farba, ktoru mi ukazal na vzorkovniku mi chytila skutocne takmer identicky, takze som bola spokojna. Lenze on je drahy, tak som zacala farbievat vlasy sama.

Inac Castingy (a nielen asi tie) chytaju oproti modelke na krabicke tmavsie, ale je pravda, ze casom sa trochu vyzmyvaju do bledsia. Takze kto nechce velmi tmave vlasy mal by si radsej kupit o odtien svetlejsiu farbu ako chce zelatelny odtien.

Laurina22

Cau moja,tak mi potom das vediet,ako si dopadla:-)

Ja som si uz kupila tie tabletky na chudnutie,len cakam,zacnem ich brat az od pondelka.Aj ja som nahodila silnu dietku,behat pojdem v piatok:-)

Drzim palce Katulka!

katy1976

Laura ahoj, 31.3 , buduci tyzden, mi dosdu nove vlasky vo farbe toho jantaru, tak som cela napata, co bude. Sa velmi uz vytesujem. hned robim foto, poslem ti do mailu.
Ako sa mas? Som na ZDRAVIE dost, len sa tu tak motkam, citam mudre rady:) Dnes idem behat vecer, som slubila drahemu. Mi kupil nove leginy take origos na behanie, sranda. Moje adidasy tenisky maju dnes premieru:))

blink_182

však jasné, určite je kopec žien spokojnejších so svojím vytúženým odtieňom na hlave ale nemyslím si že za to tie zničené vlasy stoja... každé farbenie ich štruktúru predsa narúša aj keď sa to tak zdať nemusí... vlas sa po čase oslabí a vypadne... potom sa ženy v dvadsiatke čudujú že majú na hlave málo vlasov...

Laurina22

Suhlasim s Matou,prirodzena farba vlasov nie je taka vyrazna ako farbene vlasy.

Mne pride taka "vyprasivena"...