Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Loreal Casting Creme Gloss, medový jantár

mataBB

to je tvoj nazor..mne sa moja farba nepaci a nikdy ani nebude...budme uprimne, maloktora baba ma peknu prirodzenu farbu vlasov..

katy1976

Laura, len som ti chcela povedat, ze k tej teme o nevere a tvojom nazore...fuuu, ja som v nemom uzase, skoro som stratila rec. Taka mlada kocka, take nazory, klobuk dole. Pokial moja dcera bude natolko inteligentna, aby rozoznavala pravy zamer od nepraveho ako ty, si vynimocna. Pre mna. Pevne verim... ja tolko stastia nemala...a mozno je to o tom vnutornom hlase, neviem. Mozno som aj mala nejake indicie...a mozno som ich nechcela vidiet:(

blink_182

neviem prečo je každý nespokojný so svojou farbou... aspoň to vyzerá prirodzenejšie a neodrastá to... čo by som dala ja za to aby som nikdy nemala farbené vlasy...

blink_182

na čo si vôbec farbíte vlasy? to by vás malo trápiť až v štyridsiatke keď budete šedivé a nie teraz keď ste mladé a máte krásne zdravé vlásky...

Laurina22

A ja som sa uz zlakla,ze co sa deje.Pisala som ti rano,ale len klasicky mail,chat mi nejde,vravim,mame vsetko blokovane:-)

katy1976

Laura ahoj moja, no jasne vsetko v pohode, chora nie, len mame oslabenu prevadzku, kolegovia dvaja z piatich su chorí, tak je tak pomenej casu, vcera mi bolo uplne luto, ved som ti na mail posielala nejake veticky:) som ta nestihla, na gmail myslim:(

Laurina22

Cau Katuska,to som ja laura22,len som nebola registrovana,tak mi niekto vyfukol nick:-(

Som ti pisala,prislo ti to?Hej,chat mame blokovany,ale na maili som,tak zajtra pis,budem aspon tam...

Som uz rozmyslala co je s tebou,ci si neochorela nahodou.

Uz si si dala nafarbit vlasy?

katy1976

Laura cau, som mala minuly tyzden dovolenku, uf novy tyzden zacal, az tak dobre:( ze? ako sa mas, moc na gmail nechodis? koli praci? ze sa neda? ved nevadi.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Loreal Casting Creme Gloss, medový jantár - Fórum - ZDRAVIE.sk