Loreal Casting Creme Gloss, medový jantár

danielaaa

som vam vravela dievcata ja som mala tiez ladovu duhovu co je pekna svetloplsava farba a bol z toho hnusne tmavy oriesok s cervenkastym nadychom....katastrofa

katy1976

ako isto nie, bo pred spojom, ak si to vies predstavit, mam svoje vyrastene vlasy. Chytilo to stejne. Skoro ma porazilo. Hned som rano pred robotou palila do tej predajne a tu jednu som im vratila, teda vymenila za odtien 1013 blond svetla pieskova, predstav si to. UPLNE CIERNA!!!!

Laura22

No cau:-)

Ejha,co to citam!No neviem,pises,ze mas nadpajane vlasy,ja sa tomu nerozumiem,nemohla sa tam vyvinut nejaka chemicka reakcia ze na nadpajanych vlasoch to chyti inak?

Lebo toto sa mi inak nezda...

katy1976

Laura!!!! OMG:( mam nadpajane vlasy, zatial stale blondina. Som ti spominala, ze som si veselo z DM doniesla 2ks karamel odtienu630.
S tym co je na krabicke to nema co!!!
Samo nebo ma osvietilo ked som rano otvorila oci. Ze vyskusam na jednom vypadnutom prameni ako mi to chyti? Bo aj spoj keratinovy, co mam, ci mi sfarbi... Skoro som umrela!!!! Sklamanie, nervozita, pre pana Boha!!! uplne ina farba, uplne iny odtien!!! takmer to bolo cierne!!! Keby nebola spravila takuto skusku, hadam sa oholim dohola, to by nepredychala!! Ciernu som isto nechcela...
Co na to hovoris?

Laura22

Haha clovek by neveril aka debatka sa moze rozvirit okolo farbenia vlasov:-)

jasne,napis,hlavne ako sa budes citit ako "skoro brunetka"...

katy1976

Tak Laura v nasom DM nijaku novinku nemaju,i ked si buchali do prs, ze maju to vsade rovnako:)
Kupila som si odtien 630karamel, radsej dve balenia, mam dlhsie vlasy, nech nechyba:) Som zvedava na vysledok, zrejme to necham na piatok, ci vikend. Pojdem k segre, nech ma nafarbi. Sama by to asi nezvladla...

katy1976

Laura prosim ta a v ktorej drogerii - nazov? Do kelu, aj tu by brala! V Tescu, Maxe som ju nenasla, ani 101 DR, ani DM drog. ee