Blond

tiežblond

Tak to záleží od kaderníčky, ale ako sa hovorí za málo peňazí nečakaj veľa muziky.... Proste ak je to nejaká z malého mesta, čo to spravý za pár korún ani ja by som si to nedala....Keby si videla ako mieša mne moja- z 3 farieb z toho jedna je úplne šedivá a mám pritom platinové blond vlasy a všetkým sa páčia žiadny náznak ani do šeda ani do žlta....proste ak je to odborník vie čo robí a musíš mu dôverovať

sasa30

Lenka, ta garnier 111 mi chyta otrasne do siva, vyzeram ako stara baba vtedy a natural and easy neviem ktory odtien je taky uplne bielucky, a ku kadernicke nechcem ist lebo nemam dobre skusenosti, tu u nas nie je kadernicka ktora vie ostrihat nie este odfarbit, aspon som u takej nebola. Vzdy ked som povedala podstrihnut, ostrihala ma takmer na chlapca, a keby som povedala, ze chcem platinovu blond myslim, ze by som odisla ako kura.

Lia86

Sasa30,

Aj ja som bola u kadernicky a peknu blond mi nikdy nevedela urobit. Tak som rezignovala a farbim si vlasy sama, striedam viac farieb, hlavne si nekupuj silne zosvetlovace, po nich budes ako kacatko, treba farby kupovat. Ak mi zostala farba zlta, tak som na to dala myslim ze to bolo od palettky blond farbu, to bolo uplne fialove a krasne mi to stiahlo nechcenu zltu. Bola to taka ruzova krabicka, ale nikde ju uz nemozem zohnat, dufam, ze ju neprestali vyrabat:(

000nastenka

aj ja som bola u kaderničky nech mi da blond do biela teda taku normalnu bledu blond, a mala som žlte vlasy...

tiežblond

jednoznačne ísť ku kaderníčke, keď je treba ona ti namieša ten správny odtieň z viacerých farieb- takže výsledok je presne taký aký chceš, ja som tiež blond a doma by som sa už farbiť ani nechcela...