Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal mocovych ciest

Príspevok v téme: Zapal mocovych ciest
Peter1990

Dobrý deň, už druhý deň ma páli močový mechúr a mám nutkavý pocit na močenie. Pravdepodobne to mám z prechladnutia a chcel by som sa spýtať, či môže ísť o zápal močových ciest. Ocenil by som aj vaše rady, ako sa toho prírodnou cestou zbaviť, pretože by som sa chcel cez víkend preliečiť. AK to neprejde, tak samozrejme v pondelok navštívim lekára... Ďakujem

dáša

Peti, ja keď som mala zápal mechúra, brala som antibiotikum, neviem už teraz ktoré presne. Lekarka mi na posilnenie celkovo imunity poradila aj wobenzym. Mne to takto pomohlo a odvtedy som v pohode.

ferdiško

Dlhodobý zápal znamená, že máš významne oslabenú imunitu. Mne na posilnenie imunity fantasticky pomohli kúpele v Hippokratine - osobnej prísade. Odkedy ho používam, nemal som žiaden zápal močnových ciest, ale ani som nebol nachladnutý.

veronika215

Ochranný štít pre vašu prostatu

Prečo užívať Prostatae?
Pomáha pri zápaloch prostaty.
Eliminuje časté nutkanie na močenie, bolestivosť a drobné úniky moču.
Má protizápalový a antimikrobiálny účinok.
Podpora pri ochorení obličiek a močového mechúra.
Pre zachovanie sexuálnej aktivity.
Pre zakúpenie prejdite na strá-odkaz odstránený-
objednaný tovar vám príde na dobierku do 3-5.dní

veronika215

Ochranný štít pre vašu prostatu

Prečo užívať Prostatae?
Pomáha pri zápaloch prostaty.
Eliminuje časté nutkanie na močenie, bolestivosť a drobné úniky moču.
Má protizápalový a antimikrobiálny účinok.
Podpora pri ochorení obličiek a močového mechúra.
Pre zachovanie sexuálnej aktivity.
Pre zakúpenie prejdite na strá-odkaz odstránený-
objednaný tovar vám príde na dobierku do 3-5.dní

Peter1990

anka3: Po dvojdňovej kúre urologickým čajom a brusnicami mi to prešlo :) Budem držať palce... Ale ak sa mi to vráti, tak navštívim radšej lekára, pretože sa to vraj môže stať veľmi rýchlo chronickým ochorením...

5qo: O tej D-Manzoe som počul, ale mne to po dvoch dňoch prešlo pri pití urol. čaju a jedení brusníc. Ak by sa to vrátilo, tak už to budem riešiť samozrejme inak...

5qo

D-manoza je aj v slovenskych lekarniach 2g kazde dve hodiny a za den to mas prec,urologicky caj a ine somariny s tym to moze trva aj dva tyzdne kludne ak vobec

anka3

Ahoj Peter, áno, môže ísť o zápal močového mechúra. Určite by som na tvojom mieste išla k lekárovi, nechala sa poriadne vyšetriť a začala liečbu podľa odporúčania dr. Problémy s močovým mechúrom sú veľmi nepríjemné. Brusnice sú dobré, pi urologický čaj, jednoducho veľa tekutín, aby sa baktérie z tela vyplavovali. Ja osobne som veľmi háklivá a neraz mám zápal moč.mechúra. Teraz som začala systémovú enzymoterapiu Wobenzymom (posilnenie imunitného systému), čítala som, že to má svoje opodstatnenie. Drž mi palce.

miriam336

ja nosim sukienky aj v zime, tak sa mi zapal mocovych ciest vracia, zacala som uzivat uroval a som velmi spokojna ked mam priznaky dam si dve tabletky velmi pomahaju

jeannie

určite začni aj piť urologický čaj, najlepšie, kde je breza. ale nechaj si poradiť v lekarni. mne poradili dobre a je mi oveľa lepšie. pijem 2druhy čajov a to som mala dosť silne bolesti.samozrejme, nič slané a korenené a ani čokoládu nejedz, lebo sa ti to može vratiť...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapal mocovych ciest - Fórum - ZDRAVIE.sk