zapal dutin a zalahnute v ušiach

Príspevok v téme: zapal dutin a zalahnute v ušiach
000nastenka

Mam zapalene dutiny, bola som u lekarky predpisala mi ATB Azitrox a kvapky Pamycon... Mala som začiatkom týzdna zalahnute v oboch ušiach, v jednom už mi odlahlo konečne, no to druhé nechce ani za nič odlahnúť,.. skušala som zívať , zapchať nos a fúkať, no stale nič... neviete mi niekto poradiť ako čo najrychlejšie by mi odlahlo v tom uchu? je to už neznesitelne.. Dakujem

000nastenka

Ahoj no beriem ich od stredy, ale su trojdňove.. čiže si dnes idem dať poslednu tabletku... a tak zatial mi neodlahlo.. len ma štve že tym že mam to ucho zapchate, teda mam asi dutiny upchate a mam furt taky nadchovy hlas, ale citim sa dobre.. normalne.. tak neviem :( ale to ucho je dosť neprijemne

hijohijo

Ahoj, tie ATB uzivas od pondelka alebo ako dlho? Mozno este uplne nezabrali, ale ked sa ti dutiny preliecia tak ti isto odlahne aj v tom druchu uchu. Jedine, ze by to s tym nesuviselo...necistila si si nahodou usi vatovou tycinkou? Ci si si tam pri cisteni nechtiac nezatlacila maz. Ale skor si myslim, ze to ma suvis s tymi dutinami, lebo nos, usi, oci, hlava...vsetko to spolu komunikuje.