Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gulička za uchom

Carolie

Prosím poraďte. Sama som si prepichovala tretiu dierku na uchu a dosť sa mi zapálila a zahnisala. Pri uchu sa mi objavila zdurená uzlina. Dosť to bolí. Čo treba robiť?

marto

urobila sa mi gulicka spredu aj zozadu viem s coho to je mal som nausnicu a snausnici neboli ma to len mi to zrastlo moste mi poradit co dalej stim dakujem

hladomor

ja mam jednu aspon dufam ze len jednu aj v lavom aj v pravom uchu uz par rokov, nedavno ma zacala opat boliet na lavom uchu zacal som to stlacat s nervami a dufajuc ze to vytlacim jak jebak :)) no na druhy den to napuchlo, da sa tych guliciek nejako zbavit??

amater

ja mam na lavom uchu dve take gulicky a na pravom tiez dve a na lavom uchu co je ta gulicka tak ma to pekne boli :( a vobec neviem co to je

maserka

Zdurena lymfaticka uzlinka. Odpad z tela odchadza aj vdaka lymfe vlastnej sestre krvi ta potom sa precistuje v lymfatickych uzlinach ak je odpadu vela uzliny sa zvacsuju nestihaju odpad odvadzat do zil a odtial von cez moc. Mozu byt velke aj ako holubie vajce. Vhodna je aj lymfodrenazna masaz pomaha specialnymi hmatmi pomoct lymfatickemu systemu zbavit sa skodlivin a asi mas aj prekysleny organizmus nie asi ale isto...uzlinku moc nestlacaj a zver sa do ruk dobrej maserke, ktora ma opravnenie na lymfodrenaznu masaz Este stale ludia nedocenuju tuto vzacnu lymfomasaz -pomoc pre nase telo

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gulička za uchom - Fórum - ZDRAVIE.sk