Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tampóny alebo vložky?

nessie

rozhodne tampony... nedam na ne dopustit, za par rokov som presla od tampaxov s aplikatormi (fajn na zaciatok) na OBcka, kotexy, naturelly a teraz som vyskusala 'neznackove' jessa z DMky a je to v podstate to iste co znackovky, akurat o dost lacnejsie, takze pri tych asi aj ostanem... uz si neviem ani predstavit ze by som sa v lete potila s hnusnou vlozkou alebo kazdych par minut kontrolovala ci mi dakde daco nepretieklo.. mozem sa v noci prehadzovat kolko chcem :))) chapem ze niektore baby maju obavy, aj ja som mala, ale chce to len cvik, nie je to ziadna veda a stoji to za vyskusanie, aj ked beriem ze kazdemu vyhovuje nieco ine :)

j.a

ked som si davala tampon,tak som mala bolesti,no myslela som,ze je to normalne.Pamatam si,ze ma raz taky krc ,,zo spodu" chytil,sla som na wc a akonahle vytiahla tampon,tak som necitila tu bolest.Od vtedy uz len vlozky,sice to nie je take pohodlne,ale radsej.

brambora

ja kupujem tampóny v Kauflande, nevidím rozdiel medzi tými lacnými a značkovými, teda mne úplne vyhovujú, treba vyskúšať

Whittie

Zatiaľ som vždy používala iba o.b. s inými skúsenosti nemám. Ale myslím že tieto sú najlepšie keď ich aj všade propagujú a používajú ich aj moje kamarátky :-)

Ivuushka

Baby sa nehádajte preboha koli takej sprostosti .. a áno chcela som vedieť čo je zdravšie lebo som teras dostala krámi .. skúsila som tje vložky a pvoimem vám necítila som sa pohodlne bola som tam ako keyb sparená také neprijemné skusila som ten tamp=on a je to omnoho lepšie ale aj tak ďakujme za príspevky

Ps: nehádajte sa koli blbostiam (a ospraveldnujem sa za pravopis)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tampóny alebo vložky? - Fórum - ZDRAVIE.sk