Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem alkohol

Vapp

lost zatial najlepsia rada .. je to tak ako piises ...
ked obcas vidim v telke smotanku ako piju jeden pohar cely vecer ... chcel by so mto zvladnut aj ja .. ale to bi potom dopadlo... takze nic

lost

Nechodit do partie kde sa pije a nebude na teba nikto pozerat :)

Ja tiez nepijem, aj ked som extremne ojedinele v partii ktori piju. Proste nikto ma nepresvedcil zatial. A dam si napr kofolu a z toho pomaly odpojam, len z principu aby som nebol smadny (relativne) alebo "aby som mal aspon ten pohar pred sebou" :D
Ale kazdopadne, ani pohar nie je treba a ani ta partia, ale ak to inak nejde, tak neviem.

Alebo si proste nalej cistu vodu, hod do nej jedno zrno kukurice a povedz si "tak toto je kukuricna voda, tu nikto len tak nema a toto mi pomoze" - ver mi ze ti to pomoze, pretoze podvedomie je silne. A potom skus vynechat tu kukuricu a nakoniec aj vodu a zistis ze nic ine ako mysel netreba :) A ak sa tam dopracujes, tak potom klobuk dolu :)

bella12

odstráň príčinu úzkosti a nerieš spôsoby, ako ju načas potlačiť, alkohol je len útekom pred problémom a nie jeho riešením

jajka001_

ja nemam problem ani pit ani nepit :) tak kedysi, som tiez prekonavala alkoholom bariery. ani nie ze kvoli sebe, na mna to az taky vplyv nema, ale mohla som sa tvarit, ze ma :)

VAPP

jajka minuly rok na silvestra som si dal 2x lexaurin abo co a bolo mi lepsie .. takze urcite sa nieco najde..a ty co ? zvladas to v pohode ?
ked si v partii kde sa " oslavuje "

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechcem alkohol - Fórum - ZDRAVIE.sk