Raňajky , prosim pomožte

simka111

Ano aj ja som počula o tom že to je rychlym hltanim..pretože sa do travaceho traktu dostava vela vzduchu a tiez ak pri jedeni vela rozpravame..:D

hammel

Tie bubliny by som vôbec do stravy nezahrnoval je to čistý blud to poviem na rovinu. Asi neviete prečo ale prečítajte si niektoré moje príspevky a dojdete nato sám

ta3

moje oblubene rabajky su: bubliny (crispy puffed rice), trochu miesaneho kompotu so stavou, jeden nakrajany banan a vsetko toto zalejem mliekom, mnam, mojmu synovi sa ranajky neratali, ak to nebola klobasa alebo ham and eggs, ale aj on si uz zvykol na bubliny a ma ich rad, teraz ked mu obcas ponuknem ham and eggs, odmietne to

hammel

No divil by si sa ale ovocie ide ľahko zjesť. Tých 8 kusov sa mi zdá tak akurát. Ja to dám bez problémov a dal by som si aj 3 krát toľko ale to by bolo prehnané :)

aja05

čaj by sa mal konzumovať po jedle cca.hodinu :)) hammel - 8ks ovocia na ranajky nie je trosku vela???? vsak to sa neda tolko zjest..teda tolko nezje aspon normalny clovek...monozo pazravy hej :D

shinji

ja by som nejedla jablko na ranajky ja by som mala plyny stoho:))) ale ty to mozes mat z natierky tie zvyknu obsahovat laktozu to ani ja nemozem:(