Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

:( trapná najlepšia kamarátka,sokyňa

Príspevok v téme: :( trapná najlepšia kamarátka,sokyňa
taňaM.

Som 2. na stradnej ... Zalubila som sa do chlapca(spoluziaka). moja najlepsia kamarátka to vedela . S tým spoluziakom nechodím ale v posledom case si ma začal viac všímať prihovárať sa mi.. Proste písali sme si a bolo to super ... ako keby už nico malo začať hoci ešte nezacalo . Lenze moja "BF" si to vsimla a zacala sa okolo neho viac obšmietať aby si ju vsimol..Stalo sa a naozaj si ju zacal všímať.. nehovorím že mna si uz nevšíma ale proste je to uz menej , zacal si s nou uz aj písať na ICQ , pretože mi to sama napísala ! samozrejme "naschval" mi píse ze co jej napísal a tak .. ja velmi v duchu ziarlim a neviem co mám robiť...Proste ma to zožiera .. och .. uz som aj plakala :( :( ...

Iveta Michael

No Tanička...závidela ti ho a tak si zaumienila že ti ho stoj čo stoj preberie:(((

urob trebárs niečo čím by si ho určite ,,zlákala,,naspäť a nech je to niečo čo by ona nedokázala iba ty..:)no moc som ti neporadila lebo ma momentálne nič duchaplné nenapadá ale ti veľmi dobre rozumiem,tiež by mi bolo do plaču. S tou ,,kamoškou,,by som urobila veľmi krátky proces. Viac by ňou(kamoškou) nebola.

milli11

Su take typy zien, co chcu chlapa az vtedy, ked sa o neho zaujima aj ina. Dovtedy pre nich akoby neexistoval. Som zena, ale sama neviem, preco to robia? Ja by som sa na taku kamosku zvysoka vykaslala.

shinji

urob nieco aby ti ho ta BF necmajzla skor .zrejme ju tesi mat co ty chces tak davaj pozor.a pohni so sebou.pozvi ho niekam ked si uz pisete.

elsa5.5

Tána,toto ale nie je kamoška,je falošná,zákerná a závistlivá,aj medzi dospelými sa to deje,kamarátka na mna dotyčnému natárala hovadin ...,ak je ten chalan taká pin-pongová loptička tak si práve na ťahu,až sa mu teda páčiš stačí sa usmiať,až bývate blízko seba zavolaj ho niekam,až ste si už písali môžeš mu napísať prvá,možno ťa aj pred ním poohovárala baby sú svine.

Flow333

Toto sa nestava len na strednej. Aj dospelé ženy sa tak chovaju. Zažila som. Stále mi všetko zavidela. Ešte aj krive zuby by skopirovala. Všetko po mne opakovala. Nezniesla veľa veci. Ani moju svadbu, manžela, dieťa. Zavist je svina a ženy sú svine na 2.

micina3

nieco podobne poznam....predstav si zeby mala este tvoja kamoska najlepsiu postovu, chuda, kozata niekam idete a vs sa venuju len jej..ja sa tam cotom jaq skarede kacatko..vzdy ked sa mi niekto paci taq sa zaujima o nu a taq je to stale..

ariana18

ahoj :)

na strednej to uz castokrat takto byva.obvzlast je to zakerne ked rana prichadza on niekoho kto tie je blizky.na to existuje len jedno vysvetlenie-obycajna zenska ziarlivost superivost a zavist. v prvom rade by som to riesila s dotycnym chlapcom-pokial mas o neho skutocny zaujem a zistila ci je vasa naklonost obojstranna.do uvahy musis brat aj pohlad muzov-tym samozrejme evokuje ked sa okolo nich toci vela bab preto pochybujem aby mu prejavy a zaujem kamaratky boli neprijemne.ak ma zaujem o teba tak mas to vyhrate. :) co sa tyka kamaratky davaj si pozor.hlavne co jej povies a scim sa jej zdoveris maj na mysli ze kludne moze vsetko obratit proti tebe.radsej sa jej nezdoveruj s osobnymi vecami citmi a pocitmi kedze nikdy nevies co urobi a ako sa zachova.v kazdom pripade zvaz pojem najlepsia kamaratka...najepsej kamaratke zalezi viac na priatelstve ako na chlapovi a objekt zaujmu kamaratky by mal byt pre nu zakazany.

sweater

No jednoduche, musite dat s tou kamoskou rozumne konverzaciu, kde ti odpovie nato preco sa o neho zacala zaujimat az po tom co sa nieco zacalo mozno formovat medzi vami, keby sa tebe nepacil, asi by o neho ani nezakopla, ze ano? vyzera to ze je to potvora poriadna, ale nic vynimocne, takych je plna r*t, skor sa tezko hladaju take normalne, nez take pipenky, co ani nevedia co robia a preco to robia, ale mozno jej len krivdim, na svete sa stava TOLKO ale fakt TOOOOLKO nahod, mozno sa jej zacal pacit zrovna vtedy ked aj tebe, no stava sa .-)(tak to urcite), kludne sa aj pobite, my(muzi) to obcas tiez tak zvykneme robit ked je ten druhy jedinec tak pribrzdeny, ze reci to nespravia.., tak a celym clankom som chcel povedat, ze ukaz jej kto je sef (obrazne povedane) akoze ked ona s nim cosi zacala ze ti sa neschovas do ulitky ale nejako to uz poriesis. hlavne odvahu, ta dost pomaha v takychto situations... good luck..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

:( trapná najlepšia kamarátka,sokyňa - Fórum - ZDRAVIE.sk