Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlpky

Príspevok v téme: chlpky
elka789

ahojte,prosim vas neviete mi nikeot porad nejaku ucinnu formu odstranovania chlkov ? myslim tak, aby nezacervenala pokoka,neoribli sa vyrazky atd... ziletka ma omrzela,stale to treba opakovat.. nejaky depilacny krem ,vosk,epilator, mne je to jedno hocico co mate vyskusane...hlavne je aby pokozka bola ako babatko,proste ziadne chlpky ani znaky po nich ako su napr.cervene bodky. za odpoved velmi pekne dakujem.

elka789

tak dakujem vsetkym za radu, najprv asi vyskusam ten depilacny krem, ake nie zostava mi strojcek.. dakujem vam baby :)

daliya

ak niekto ma problem ked si holi nohy a ma cervene botky na nohach tak treba pouzivat ..... aloe vera crem ak si oholite nohy tak treba si len vlaznou vodou oplachnut bez midla a potom pomasirovat timto cremom aloe vera ... a pomaha tento krem aj pri odstraniny chlpkou ale musis ho pouzivat dlhsi cas ,,, pomaha a mozete to pouzivat kazdy jeden ,,,

daliya

ahoj.elka789,,, vie ty pomost ked si odstranis chlpky a potom mas cervene botky na honach ,, ak chces pomost kat odpis ,,

Inner

ja som tiez za epilator.
Mam Braun Sil Epil a som max. spokojna. Najprv si musi pokozka zvyknut, prve trhania chlpkov koncili podrazdenim - miesta po vytrhnuti zacervenali, ale pravidelnym pouzivanim to preslo. Aj ked si napr. dva tyzdne chlpky nevytrham, strnisko nehrozi, kedze chlpky su slabsie a kazdy rastie rozne dlho. Pri holeni rastu cca rovnako, lebo ich korienky ziletka neoslabuje.

Mavala som aj depilacny krem, odstrani chlpky celkom dobre, no zarastanie chlpkov a vyrazky su rovnake ako pri ziletkach - aspon u mna.

vevericka

ja mam philips s chladenim, no zo zaciatku sa mi robili vyrazky, teraz, ked si to po kazdom vytrhani pretrem niecim alkoholovym a natrem zinkovou mastou tak nie, cierne bodky tiez nie, aby nezarastali tak peeling, vydrzat to vydrzi dlho cca 2-3 tyzdne..no a niektore chlpky to hlavne na pistale vzdali uplne a prestali rast..:)

elka789

vevericka a aky strojcek pouzivas ? ako dlho ti to vydzri ? a nestavaju ti potoom cierne bodky popr,vyrazky ? taktiez dakujem za odpoved.

vevericka

mne sa naujucinejesie ukazalo epilacia ..strojcek vytrhne a dlho vydzri..ale ty asi reagujes vyrazkami, skus natret po vytrhani zinkovou mastou..
krem je asi ako ziletka..narastu ti rovnako rychlo

elka789

hm,dakujem za radu :) a prosim ta ,to z depilacnymi kremammi, mne nevadi ze je to pomale,ale funguje to ? vies nerada by som vyhodila peniaze na zbytocnosti :))...zminzu potom ozaj VSETKY chlpky ?

alic3

tak ja som uz vyskusala asi vsetko a zistila som, ze ta zilitka je predsa len najlepsia. depilovanie kremami je strasne pomale, vosk boli a po dvoch tyzdnoch ma vsetko strasne svrbi, epilator tak nejak podobne...
ale skus to vystriedat, tebe mozno bude vyhovovat lepsie nieco ine. v zasade sa da povedat, ze ziadna metoda nie je idealna ani zazracna. vsetko ma svoje pre a proti.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.