ja verzus ona?

Sue..

loganka v prvom rade si uvedom,ze ON nebol nikdy tvoj ako si napisala...aj ked sme vo vztahu xy rokov neznamena to,ze ten druhy nam patri a nema pravo zo vztahu odist a najst si ineho partnera...to sa jednoducho stava a treba sa s tym zmierit...druha vec je hrat to na dve strany ako to robi tvoj partner...podla mna ta berie ako "poistku"keby to nahodou nevyjde s tou druhou...alebo vztah neplanuje ani s jednou z vas ale vyhovuje mu,ze ma k dispozicii dve zenske a citi sa ako hrdina..kazdopadne si myslim,ze odpoved na tvoju otazku je taka,ze nelubi ani teba ani ju a je to jeden samoluby "chlapcek"...takze je na tebe ci si ochotna ponizovat sa a zostavat s chlapom,ktory o teba ocividne nestoji alebo sa budes trapit vo "vztahu" ktory ti podla mna nic ine ako trapenie neprinesie..

susska

loganka to co je za vyjadrenie-ved je slobodna matka?!nie kazda slobodna matka je odkazana na prizivovanie sa na zadanych muzoch!pozor na reci!poznam aj vydate,co v zivote prstom nepohli a su slobodne matky,co sa dokazu o seba a svoje dieta postarat!tak nekategorizuj.a nechapem,nad cim vahas.ledaze aj ty by si sa bala odist aj zo zistnych dovodov

rito

ahojte neviem ci som tu spravne v temach ale mam nejaky podobny da sa povedat rodinny problem.
tak k veci ,z manzelkou som uz 10rokou mame dve deti 5 a 2 rocne,ale to je len pekne,no co je vo tom?
ide o nas vztah po tolkych rokoch co sme spolu som ani jeden jediny raz svoju manzelku nepodviedol a mal som mozn osti kopec ,otazka je preco ked som mohol-preto ze i po tolkych rokoch ju stale milujem.
no a problem nastal asi tak 1,ť do zadu .
netusil som nic az jedneho dna som nasiel u manzelki druhy mob.telefon z uplne inym cislom a to cislo pouzivala aby si pisala a volala z druhym chlapom.
no a tak som zistil ze sa s nim stretavala pisala si zalubene SMS.
je to uz 1,5 roka co sa s touto vecou trapim a neviem ako sa prestat.
vravela ze nemali spolu nic ani co sa tyka sexu ale viete je to tazke mysliet si opak.
sme stale spolu aj napriek tomu co sa udialo.
ale nie je to take ako by malo byt od vtedy spavam v obyvacke je to uctihodnych 1,5 roka to hej,a intimny vztah sme nemali tiez.
neviem preco ale myslim si ze intymitu medzi namy nepotrebuje ak ju ma dostatok.
mozno nie mozno je to neustaly stres alebo unava ked sa nechce milovat,nevsima si ma ani uz pekne slovo ako milacik alebo ocino uz nepocujem.
ale ten cas ako je to dlho.... :-(
je to mozne?

alebo ako mam dalej reagovat ,ako mam dalej zit,ako mam napravit to zle medzi nami,chcem spet nas zivot taky aky bol pred niekolkymi rokmy,vie my niekdo poradit.
si zena? si muz? mas nieco taketo za sebou,podel sa s tym a porad my.
som priamy a uprimy zial len mam problem ktory neviem uz dlho vyriesit,rodinu nechcem stratit milujem ich tak ako nikdy pred tym .

ale..

Dakujem vas novy priatel na ZDRAVIE.sk

RITO

LOGANKA

ale ved jej to nevadi.ma viziu zaopatreneho dietata.....ved je slobodna matka nie? dobre rady, vazim si ich..dakujem

LOGANKA

az take kazdodenne neboli...ano boli to obcasne problemy :) rozpravat? x krat som mu povedala....x krat mi povedal ze co s nimi on ma..iba sa zahrava a nevazi si nikoho...ked sa ho pytam, ostava ticho..ze nevie preco to tak je..ze to nema ani logiku preco to urobil..ale robi to..dokola stale...aj ja, aj ona..je pravdou, ze som rada ked som s nim.lebo mi je s nim dobre..smejeme sa, bavime sa, proste happy life....ale :(