Bulimia?

Príspevok v téme: Bulimia?
unhappy

počujte.. môže to byť bulimia ? ked poslende dva mesiace som parkrat zvarcala po jedle .. ako ja neviem dufam že mam len niečo so žaludkom, .. cca raz do tyždna to mam tak ze ked zjem obed, ak ma hrozne začne boliet hltan a napina ma.. ostatne dni to je dobre.. myslite si žeto može byť to ? doktorka ma chce poslať na gastro no neviem či mi presne zistia čo mi je tak sa chcem spytať vas, korí s tým máte nejaké skusenosti... ked ja vraciat nechcem! .. co s tym ? :(

ewca.

uplne musia pomahat ti psychiatri,naozaj.to co tu citam vo forach to dosvedcuje.kazda druha zostava nevyliecena.ani hospitalizac.nepomahaju.chudata baby,ved niektore to absolvuju aj 5x a nepomoze to.fakt mam sto chuti navstevovat cvokara,ked hovno pomozu.

ewca.

Ako to je mozne?rano si dam kavu,na obed zjem trochu-niekedy to vygrcam,niekedy nie,potom jablko,keksik,na veceru krajec chleba alebo nic,cvicim kazdy druhy den-drepy,kliky,sklapacky,beh,korcule a nemozem schudnut?uz ma to vytaca.obmedzujem jedlo stale viac a vaha sa ani nepohne.co mam do riti este robit???

zela

tiež mám problém ako vy. a o pár týždňov ideme s frajerom bývať spolu, bojím sa ako to budem zvládať ked bude v práci. ja sa nebudem už vôbec ovládať:(((

Ewca

Nejde to.neda sa to...je to zavislost.telo si zvykne a grca.a neda sa zastavit..vie,ze musi grcat...;/Tak strasne ma boli dusa.nie telo.to je zvyknute.ale dusa.boze moj,preco?preco sa to kedysi zacalo???

sashley

aj ja.. vobec nevladzem. milujem jedenie a nechcem pribrat takze vkuse vraciam.. to je nenormalne. netusim co mam robit!

Ewca.

Kur*a,ja stale grcam a grcam.a nejde to zastavit.neda sa s tym prestat,nech robim cokolvek;/ ja sa zblaznim uz,alebo sa od...;( Nevladzem:((((((((

Slaba-ewca

Beriete niekto antidepr.TRITTICO?je to dobre na bulimiu?predpisali mi to.konecne,po mesiacoch trapenia som zasla k psychiatricke.