Bulimia?

Príspevok v téme: Bulimia?
unhappy

počujte.. môže to byť bulimia ? ked poslende dva mesiace som parkrat zvarcala po jedle .. ako ja neviem dufam že mam len niečo so žaludkom, .. cca raz do tyždna to mam tak ze ked zjem obed, ak ma hrozne začne boliet hltan a napina ma.. ostatne dni to je dobre.. myslite si žeto može byť to ? doktorka ma chce poslať na gastro no neviem či mi presne zistia čo mi je tak sa chcem spytať vas, korí s tým máte nejaké skusenosti... ked ja vraciat nechcem! .. co s tym ? :(

Ewca

Ale sakra.ja chcem mat aspon55.a nedari sa mi chudnut sportom.stale behavam,bicyklujem,plavam a kde co este.jem fakt tak,ze ked mi je uz slabo,dam si nieco,az neodpadnem.no a teraz 2mesiace fungujem tak,ze 2x za den vraciam.proste chcem byt chuda.

Simonella

jemine.. ved mas 58 kg a 172 cm?? ved k tvojej vyske by si mohla mat v pohode aj viac kg ktore by ti vobec neuskodili. neviem co riesis a este ktomu takymto sposobom :/ skoncis zle ked budes v tom pokracovat :/

Simonella

ano mas.. lebo je to velky problem takto neschudnes moja.. len z tela vyvrhnes vsetky mineralne latky, vitaminy a zvysky jedla ktore by telo aj tak vylucilo stolicou .. tym ze si nieco zjedla tak ono si zobralo potrebne latky pre seba a ty vlastne vracias len to co aj tak nepotrebuje a skodis si tym! a VELMI.. mozes tym dostat cysty.. na peceni, hltane ale aj na stitnej zlaze a to neni sranda.. :/ a po druhe - ked s tym aj raz prestanes ono sa ti to vrati tym ze budes vracat aj ked nechces.. normalne nieco zjes a chtiac - nechtiac to telo vyvrati lebo si tak zvykne na vracanie.. NEROB TO.. ! naco si skodit ? nevies co vsetko sa ti tym moze stat? to neni sranda.. ved chudni normalne! jedz kolko jes, a hlavne SPORTUJ a nie tu si bulimiu zacinas.. potom skoncis velmi zle ked v tom budes pokracovat.. porozmyslaj nad tym.

Ewca

To ako mozem mat?ved nemam vsetky typicke priznaky.ani sa neprejedam.len proste chcem schudnut.tak grcam2x do dna.takze mam problem???

Ewca

Nie,nie.ved sa neprejedam.jem malo.ale 2x za den musim vracat.hlavne jedlo a vecera.pripadne ranajky.nemozem mat bulimiu.nemam priznaky ako bulimicky...

Ewca

Zdravim.prosim vas,mam bulimiu?nemam zachvaty prejedania.jem normalne,ale snazim sa jest malo.vraciam1-2x denne.mam58kg,172cm.chcem mat menej.pripadam si strasne tucna.mam22r.moze ist o bulimiu,ked nemam vsetky priznaky?