čivavka - ušká

Príspevok v téme: čivavka - ušká
fifiBB

Ahojte,prosím Vás ma tu niekto skúsenosti s týmto plemenom?Kupili sme si čivku, stála nás 250 E a problém je v tom že jej nestoja ušká, má 8 týždnov..kedy sa čivke stavaju uška????..máme ju zatial týžden,ale ked si pozerám fotky iných,malinkých 5 týždnových čiviek, všetkým uška stoja!!!...tak neviem či čakať, alebo reklamovať...hmm, pokým si deti nezvyknú,predsa len tá cena...dakujem za každú odpoved.

Deee

a je to ozaj civava? moze to byt kadeco pokrizene, zamala vyzerajuce ako civava...
my sme kupovali civavu z chovnej stanice za 750€ a uska stali...
ale mali sme aj dobermana, tomu sa uska samozrejme lepia dohora, aby pekne stali, navyse sme mu kupili vitaminy na chrupavku (u zverolekara) a za dva tyzdne mal dva stojace "lopuchy", skuste vitaminiky a masirovat, ked nepomoze vylepit na tyzden dohora

sweater

to je štrašňééé chuďatko, mas ty civavku co jej este uska nestoja, a mimochodom dufam ze ma este vysacky, lebo inak by to mohol byt problem, oni si vydia navymyslat s tou reklamaciou

sweater

normalne zabal spat do krabice a dones do obchodu, ze si nespokojna, ze je zla uz od vyroby, nezabudni im povedat, zee je nenosena, ziadne mechanicke poskodenie ste nesposobili a oni ti ju urcite vymenia.. no a pokladnicny blocek nezabudni, oni sa vedia tvarit akoze tie znackove civavy sa predavaju na kazdom rohu.. omg kde to zijem????

whee_ee

izabela, ja viem, že to znie blbo,tak drasticky, ale aj veterinár nám to schválil a odporučil, takisto chovatelia. Nič ju nebolelo, nezavadzalo jej to, ani si to nechcela dať dole. Zase odtiaľ potiaľ, viac nám záleží na nej ako na jej uškách, tak keby sa jej niečo nepáčilo, tak sa podľa toho zariadime :))

izabela neu

prosim vas ved je to zivy tvor !! lepit mu uska alebo reklamovat ho? vam keby nenarastla noha, tiez by vas rodicia nesli nikde reklamovat. mimochodom mojej civavke ked bola mala uska tiez nestali ale po case sa to zmenilo, uz je dospela a cela ako z obrazku.

whee_ee

No my máme jorkšíra a keď bola malinká, ušká jej nestáli. Chovatelia nám povedali, že jej ich máme ako keby zlepiť leukoplastom do takéj ruličky a tie ušká potom naozaj už stáli samé. Neviem, koľko dní to tak mala, nepamätám si, ale aj keď to možno znie drasticky, nebolelo to a ani jej to nebránilo v počutí ani nič podobné, len vyzerala ako s anténkami :) a leukplast nebol nejako extra lepivý, aby ju to nebolelo pri dávaní dole...

leninka

Ahoj, skúste jej ušká tak masírovať, že by sa jej mali časom postaviť. Myslím, že keď sa aj nepostavia úplne, tak to nevadí... Kedysi u zverolekárky v našom meste bol taký prípad, a nič nehovorila, že by to mal byť problém...