Nemam priatelov, preco?

Príspevok v téme: Nemam priatelov, preco?
shinji

Nemam priatelov ziadnych.Vzdy ked si myslim ze som nasla nejaku kamaratku tak ma sklame a to tym ze ma ohovara a smeje sa zomna.Vacsinou ma kazdy iba vyuzije a ohovori.Uz som stoho nestastna.Nemam sa komu vyrozpravat,pozalovat ani sa skym zasmiat.Som dost hambliva ale to neznamena ze som zla.Viem si vazit priatelov zial nemam akych:((Neviem kde robim chybu???Poradte mi.

Maoam

vela robi aj to, co si myslis a co citis, ak su to same negativne veci cele dni, mesiace, roky, tak sa necuduj, ze ludia od teba budu bocit

kto by chcel dobrovolne mat nieco s negativnou osobou? alebo takou , co sa stale lutuje, lamentuje a fnuka?

od takych kazdy uteka vramci pudu sebazachovy, kedze tito ludia strasne zeru energiu druhych ludi, uplne ju vysavaju ako vampiri

Maoam

no ako, ludia vnimaju tvoje vyzarovanie, tvoju energiu, fluidum, nazvi to ako chces, proste to, co z teba ide, potom nasleduju take veci ako rec tela, vona, hlas, mimika, gestikulacia, sebavedomie, sebaistota, toto vsetko ludia vnimaju bez toho aby si to priamo uvedomovali

niekto sa moze pretvarovat ako chce, ak sa v jeho pritomnosti necitis dobre a to su veci, ktore nemas pod kontrolou, tak ma smolu, proste sa mu budes vyhybat

do istej miery mozes ovladat svoje posobenie, ale len do istej miery

najsympatickejsie posobi PRIRODZENOST

ak je niekto introvert, bude smiesne, ked sa bude nasilne stavat do role extroverta, len aby zaujal, lebo je to pre neho neprirodzene a ludia to vycitia

a preto budte sami sebou a to bude najlepsie

zijemeakonat

ahojte,precitala som si cely rozhovor,co ste pisali...je velka pravda v tom ze uvediem priklad "su dvaja ludia a spravaju sa milo,priatelsky,ale jeden z nich pritahuje viac ludi k sebe,cim to je? Charizmou,? ako clovek vyciti ze ten druhy tu charizmu nema alebo ze z neho nic nevyzaruje,alebo ze ten je v pohode a ten druhy je divny?? podla coho?? ked sa obydvaja snazia mat kamaratou?? to iste som si zazila,a zazivam cely zivot,snazim sa byt priatelska aj v praci ale ludia ma beru sa divnu..lebo velmi nekkomunikujem ,mam totisto Socialnu fobiu ale snazim sa s tym zit ale oni to asi citia ze mam nejaky blok aj ked sa snazim ho skrivat

nijaky

a co ak nie som spolocensky clovek? Neviem sa zapojit ani prisposobit. Na kazdom a na vsetkom mi volaco vadi. Co s tym? Som perfekcionista.

vebe

Jednou z najvacsich zahad na tomto svete je, ako posobime na ludi okolo nas. Kazdy z nas nejako posobi na ludi okolo seba, kazdy z nas vysiela nejake signaly, ale nevie ake su to signaly. Preto sa stane, ze 2 ludia sa snazia robit to iste, hovorit to iste, spravat sa takmer rovanko, a okolo jedneho su stale nejaki ludia a okolo toho druheho ziadni ci ovela menej. Toto sa neda velmi zmenit, to je na urovni mymozmysloveho vnimania. Kazdy sme nejaky, dolezite je byt sam sebou, nesnazit sa byt svojim spravanim v polohe, ktora nam nie je prirodznena. Ti, ktori su na nas senzitivni, ti nas vycitia a pridu, ti ostatni budu len v dialke alebo taki bezni priatelia ale nic viac. Niekto pritiahne jedneho cloveka, niekto pritahuje doslova masy a vzdy je obkopleny ludmi. Mozno snad treba viac pozorovat, ako na nas ludia reaguju a podla toho mierne korigovat svoje spravanie, ale ĺrn do takej miery aby bola clovek sam sebou a prirodzeny

abrhplus

ja si mylsím že v živote to funguje tak že vrana si k vrane sadá a ak sebe podobného,rovného hladá.

Asi prostredníctvom svojich záujmov skor nájdeš k sebe blízkeho.Pokial nie si otvorená ani k tebe nebudú.Aj to je možné že ti to vyhovuje.S/ ludia samotáry a velmi im ani nechýba spoločnost ludí.hm? Nieje možná táto možnost?

alena321

Tiež možno nieje dobre byt až moc milý a vnucovať sa .Pravdaže byt uprimný a priatelov si važiť ale... Skus byt viac sebavedomá.