Bolesť v lakťovom kĺbe a kosti

Príspevok v téme: Bolesť v lakťovom kĺbe a kosti
trinka

Ahojte,
trápi ma občasná, ale intenzívna, bodavá bolesť v lakti, niekedy je sprevádzaná aj bolesťou kosti až po zápästie.
Inokedy ma bolí len kosť.
Pravdupovediac sa to dá vydržať, ale otravuje ma to.
Nemala som žiaden úraz a ani k preťaženiu ruky v poslednom mesiaci nedošlo.
Nemáte niekto podobnú skúsenoť? Čo to môže byť? Ako tomu predchádzať? Vďaka!

Mám 21 rokov a chodím na VŠ, vediem pohodový život - ak by to nejak súviselo...

111999

Ja mam za sebou uz aj navstevu lekara a nasledne liecenie, najprv to boli naplaste, potom obstreky, potom laser a tiez rongenove oziarenia, malo to do troch mesiacov ustupit no neustupilo, pan doktor povedal ze pomoze uz iba operacia, ale nebolelo to az take zle aby som sa dala rezat.
No ruka stale boli, aj po rokoch aj po pouziti roznych masti, kremov, gelov, no na internete som sa docitala ze tuto situaciu netreba podcenovat, pretoze bolest moze prejst do chronickeho stavu, ale tiez som tam nasla rozne strecingove cvicenia ktore by mali pomoct od bolesti, ktora pravdepodobne vznikne pri opakovanych pohyboch ruky, ako napriklad pri praci s mysou na PC ako u mna. Treba vyskusat vsetko co sa da, a ak nic nepomoze treba ist aj pod noz, drzim vsetkym palce nech to nepride az tam :-)

tomi222

taky isty problem mam aj ja no lekar povedal ze to moze byt z hoccoho bud to mame vrodene alebo to ma inu pricinu ja to mam z kriveho chrbata snazim sa vyrovnavat no u mna je to stratene skusal som vsetko aj cvicenia a nic nepomohlo stale sa hrbim a ta kost v lakte ma boli picha je to dost neznesitelne hlavne ked ju mam opretu o stol pri pocitaci alebo ked ju mam o nieco podoprenu ale ked ju nema tak to necitim vobec je to zahada mozno za to moze strava alebo stitna zlaza lebo som aj chudy a ta kost v lakte je mi dost vidiet mozno aj preto boli momentalne skusam vitaminy a priberanie tak som zvedavy tak za rok alebo dva ci sa to upravi

RNG

DMSO alebo MSM roztok pomaha natierat na klb, ked je to problem s klbom,mnohe protizapalove tam tiez mozu pomoct(curcumin boswelin, enzymi ako serrapeptaza, bromelain a ine)a rozne klbove doplnky na regeneraciu,
ked je to problem zapalu nervovov,co je ovela pravdepodobnejsie, zvysuj si viralnu imunitu, to tu bolo adresovane mnohokrat, najdi si to vyhladavacom alebo na Google.sk pod rng, herpes alebo ine viralne nakazy.
Na regeneraciu napadnutych nervov ber rybacie oleje(6-9 gramov) alebo olej z morskych rackov Krill, 2 gramy.

trinka

ja som ešte nebola u lekára... ešte neprišiel voľný čas, aby som tam zašla.
A k lakťu sa pridala aj bolesť v prstovom kĺbe na tej istej ruke...
dávala som si týždeň na to veral a vôbec to neprešlo...
teraz už len čakám, kedy bude nejaký free time aby som navštívila doktora.. lebo sa mi to nepáči...

Terezka

ze vraj je to pretaženie ruky alebo od chrbtice,teraz si na to davam kupele kazdy druhy den v morskej soli pre svaly a klby je to o daco lepšie uvidim po tyždni,kupene v DM drogerie,vlani mi pomohlo magnet na rehabilitacii,a predtym zase ultrazvuk na ruku.