Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

UMYVANIE VLASOV BEZ SAMPONU OD DNES!

Príspevok v téme: UMYVANIE VLASOV BEZ SAMPONU OD DNES!
zuzuzuz

objavila sa tu tema, ktora sa venovala umyvaniu vlasov len s vodou..precitala som si zopar zahranicnych blogov a stranok a rozhodla som sa to vyskusat... na umytie sa pouziva soda bikarbona a tiez jablcny ocot namiesto kondicionera.. dnes vecer zacinam a neskor sa ozvem ako som spokojna... co som citala tak zeny boli nadsene a pisali ze uz nikdy nebudu pouzivat sampon...

j.a

nasla som na nete:

Šampón z mydlice lekárskej a bylín

2 lyžice nadrobno nakrájaného koreňa mydlice lekárskej /rastie pri potokoch a na vlhkých miestach/, 1 hrsť bylín : žihľava, petržlen, rozmarín, lopúch, materina dúška ...

Zalejeme vriacou a vodou a necháme lúhovať 45 minút. Scedíme, uzavrieme do fľaše a držíme na chladnom tmavom mieste.

(prevzate z www.nanicmama.sk)

ja si obcas tiez umyvam vlasy bez samponu,urobim si zmes z 2,3 zltkov a PL oliv.oleja a zmes votriem do vlasov,po par minutach zmyjem.Navyse to vlasy vyzivuje a ked mi potom uschnu vlasy mam ich krasne vzdusne,objemne,vyzivene.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

UMYVANIE VLASOV BEZ SAMPONU OD DNES! - Fórum - ZDRAVIE.sk