prva a posledna???!!!

Príspevok v téme: prva a posledna???!!!
sunnysweetie33

s priatelom sme sa spoznali davno..po 3mesiacoch sme si spolu zacali,ja som mala vtedy 17 a on 19.ja som mala pre nim nejakych "frajerov",ale to boli len take detske lasky..ale ja som jeho prva priatelka..sme spolu uz vyse 5rokov..a mna teraz zacala trapit taka vec, ze co ked ho raz napadne,ze jedna partnerka v zivote je MALO!!!ze by chcel vyskusat aj nieco ine..teraz tvrdi,ze mu to takto vyhovuje a ze by nechcel ziadnu inu,ale co ked potom, uz v manzelsve si to rozmysli a zmysli si,ze chce vyskusat aj nieco ine..a mna potom uz aj s detmi posle k vode..
no a zaujima ma co si o tom myslite???
budem pre neho PRVA a aj POSLEDNA, alebo su chlapi taki,ze im jedna zena v zivote nestaci???

sunnysweetie33

no,spytala som sa ho znova..ze ci si mysli,ze ci jeden sexualny partner za zivot staci?odpovedal,najskor,ze nevie a potom,ze ved ked bude zomierat,tak mi povie, ci mu jedna sexualna partnerka stacila..to svedci asi o vsetkom :)))

sunnysweetie33

no..akosi sa to tu rozbehlo :))), ale ako vidim,zase na nic neprideme..vsetko zalezi od individuality..a od lasky..a od partnerov..ja pevne verim,ze ten moj ma nesklame..dufam..a ak hej,tak s nim skoncujem raz a navzdy..ja by som neveru urcite neodpustila..aj keby mi modre z neba priniesol..citila by som sa ponizena a potupena,uz by sa mi zdal cudzi..ale verim,ze mne sa to nestane a zostanem jeho prvou aj poslednou :)))

vodnarka

no podla toho co si pisal si nepodviedol len raz ci ano? tak ma zaujima ako na to reagovala tvoja partnerka alebo o tom ani nevedela? a myslis ze aj ona ma na neveru rovnaky nazor?

nina30

Ja som pochopila ako si to myslela, ale odpovedala som len na tú jednu vec. Nechcem nikomu vnucovať svoje názory, len komunikujem. všetci sme rozdielni a nik nevie ako ten druhý bude v danej situácii reagovať, nehovorím že vernosť neexistuje ja sama som až prehnane verná. Hovorím, že nedám za nikoho ruku do ohňa že presne ten človek nikdy nezahne. Ale keď ste práve v štádiu zaľúbenia nekazte si ten vsťah už dopredu čiernymi myšlienkami o nevere. Užívajte si jeden druhého.

vivien

Nina30 presne si to vystihla, ale tam už nastupuje tá zodpovednosť a charakter a premýšlanie o následkoch. Veď presne tým sa líšime od zvierat, že vieme premýšľať.To isté však môže pociťovať žena. Aj tá by si mohla dať povedať od pekného usmievavého mladíka.

vodnarka

pablo a co na tento tvoj sposob zivota hovori tvoja priatelka, manzelka alebo koho mas? alebo prave nemas ziadny vztah?:)

elle

Hovorila som aj o iných veciach ako je rodina ak si to postrehla. Ale asi nie. Nehovorím že všetko je iba o rodine. HOvorím o tom do akej miery si vážim toho druhého a náš vzťah. Mimochodom ked otec nepodvádza, je velká pravdepodobnosť že ani syn nebude, pretože otcovia sú vzorom, aj ked nevedome.

ivka2

tiez si nemyslim ze z akej rodiny, lebo moj oco mamu podviedol a asi nie raz, ale odpustila mu to, a kedze zijeme na vidieku, tak to vedeli vsetci dookola len nasa mama sa to dozvedela posledna...no a ked som zacala chodit so svojim chlapcom, tak jeho mama skonstatovala ze jablko nepada daleko od stroma, ale ja to chcem vyvratit, prave preto ze moj oco to spravil mame a viem ako sa mama trapila, ja by som to nikdy nespravila svojmu priatelovi, skor on by toho bol schopny, a myslim si ze po lepsom spoznani uz aj jeho mama zmenila nazor..:)