prva a posledna???!!!

Príspevok v téme: prva a posledna???!!!
sunnysweetie33

s priatelom sme sa spoznali davno..po 3mesiacoch sme si spolu zacali,ja som mala vtedy 17 a on 19.ja som mala pre nim nejakych "frajerov",ale to boli len take detske lasky..ale ja som jeho prva priatelka..sme spolu uz vyse 5rokov..a mna teraz zacala trapit taka vec, ze co ked ho raz napadne,ze jedna partnerka v zivote je MALO!!!ze by chcel vyskusat aj nieco ine..teraz tvrdi,ze mu to takto vyhovuje a ze by nechcel ziadnu inu,ale co ked potom, uz v manzelsve si to rozmysli a zmysli si,ze chce vyskusat aj nieco ine..a mna potom uz aj s detmi posle k vode..
no a zaujima ma co si o tom myslite???
budem pre neho PRVA a aj POSLEDNA, alebo su chlapi taki,ze im jedna zena v zivote nestaci???

karkulka

prajem normalnemu chlapovi pablovi aby k nemu takto pristupovalo aj jeho dievca a par krat si uzilo s chlapmi a potom porovnalo ktory z nich je lepsi

tinka22

No ten nám teda dal? Tak teraz to vyzerá, že aj tak je všetko zbytočné.Je pravda, že teraz je to všetko také pojašené, ale verím, že sú ešte aj verní chlapi, aj keď netvrdím,že je to ten môj, ale určite suuuu.

sunnysweetie33

pablo..uz len podla nicku vyzeras byt nejaky zaletnik..tak moj ocino je verny a som si ista,ze maminu nikdy nesklamal..a vsetci zenati chlapi v mojej rodine su verni..a aj chlapi v priatelovej rodine..tak nas tu zbytocne nestras..zalezi od povahy..aj zeny dokazu pocas manzelstva podvadzat,ale musia mat na to zaludok..ja sa tu nezapodivam,ci ma podvedie,ale ci mu budem do konca zivota ako prva a posledna stacit...

vodnarka

no pablo to si nas teda strasne potesil .. takze kazdy muz ktory je svojej manzelke verny nie je normalny? ..kolko mas vobec rokov ze si na to taky odbornik?

pablo

baby, drzim palce, ale muzi su ini ako vy.
kazdy normalny muz to urobi tak, ze si parkrat uzije mimo manzelstva, ale nerozvadza sa. ak teda nema doma nejaku harpyju.

trnda

sunny sweetie, ty sa ho pytas a navrhujes mu to iste, co moj priatel pred casom mne...ale je to zbytocne. Nechce si dat pauzu, lebo ta lubi a chce byt s tebou. Bud stastna, ze mas niekoho takehoto pri sebe, lub ho, uzivaj si zivot a netrap sa nad niecim, co nie je (a snad ani nebude).

jane-a

ale tym som ta nechcela vystrasit, ze bububu,pride rutina...to prepac,nie,len si treba davat pozor a z casu na cas nieco zmenit,viem preco to pisem,pretoze moju byvalemu toto vsetko chybalo..kazdopadne mysli pozitivne,a ked sa nieco take stane,laska vsetko prekona...Ak je ta laska nefalsovana..takze tak asi..

tinka22

Ahojte práve čítam o čom sa to tu bavíte.No poviem ti,že presne tohto som sa bála aj ja.Ale my sme sa s priateľom rozišli,on si robil čo chcel a ja tiež a ani jeden z nás nebol šťastný,tak sme sa dali znovu dokopy.Myslela som,že ked nebudeme spolu tak sa "vyblázni" a bude pokoj, ale nie, práveže ako viem zo svojich zdrojov,nikam nechodil a bol nešťastný a ja dvakrát toľko.Myslím,že by si sa nemala trápiť nad takýmito vecami a užívaj si pekný vzťah.

sunnysweetie33

ja neviem..elakrat sme sa o tom bavili,a ja som mu aj navrhla,aby sme sa rozisli a on si to vyskusal s inymi a ze po rokoch sa zase stretneme a dame sa dokopy..nechcel,ze mna si urcite niekto ziska a na neho zabudnem..ze on je stastny,ze ma má..ale to je teraz a ktovie co bude,ked sa z nasho vztahu stane rutina,lebo proti tomu sa nic neda robit, v kazdom vztahu to raz pride..
vela o tom rozmyslam a aj sa ho pytam,ale on tvrdi,ze uz iba v dalsom zivote bude flirtovat a namotavat aj ine..no neviem ???