Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

srdce?

Príspevok v téme: srdce?
Lena_91

Už asi posledné dva týždne som si všimla, že pri väčšej záťaži, alebo keď sa ponáhlam niekam sa neskutočne zadýcham a začne sa mi ťažko dýchať. predtým sa mi toto vôbec nestávalo. I keď sa mi to už akosi nepozdávalo, že asi nie je niečo v poriadku, nechala som to tak, lenže dnes ráno sa zobudím na pichanie pri srdci, alebo aspoň si myslím, že pri srdci a točila sa mi aj hlava. asi po pol hodine to prešlo ale bolesť cítim ešte stále, hlavne pri pohybe, ale len takú slabú.. čím to môže byť?? môže to byť srdce?? nemáte niekto podobnú skúsenosť?? vopred dakujem za odpoveď

house

Ano aj ja som to mal je to typicka hypertenzia teda vysoky tlak.Treba to liecit,je to bud dedicne, alebo zo stresu.Najprv by som vyskusal nieco na upokojenie.Super by zabral Diazepam , ale to je uz nieco silnejsie.Bude stacit kupit si v lekarni Sedativ PC a brat na noc aj cez den mensiu davku.Ak nepomoze tak internista.

delphia

pichanie pri pohybe moze byt skor zo zablokovanej hrudnej chrbtice, ale tu dychavicnost by som urcite radsej dala vysetrit lekarovi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

srdce? - Fórum - ZDRAVIE.sk