Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sen

Príspevok v téme: Sen
philips

Ahoj,

už asi dva mesiace sa mi sníva jeden sen: Je asi leto a ja som zo psom vonku. Všetko vyzerá tak ako vždy. Zrazu ale sa zatmie obloha a všetci ľudia a autá zmiznú. Ostanem tam iba ja a pes. Pes začne strašne štekať až sa z toho vytvorí ozvena. Potom prestane. Začne pršať a padať krúpy. Z ničoho nič sa objavým pri svojom dome. Z okna kde bývam vyletí kúdol dymu a prachu. Akoby tam vybuchol plyn...

Tu sa vždy zobudím. Bratia mi hovoria že som rozprával zo sna. A som celý spoený. Čo to má byť?

Janulik33

milli11,
mojej mame sa niektore sny plnia.
Doteraz vzdy, ked sa jej snivalo o rybach, ci velkych ci malych... sa v rodine malo narodit niekomu dieta.
Vzdy sa to aj splnilo.

milli11

To som aj ja pocula, ze pes znamena verny priatel. Ked sa mne sniva o psovi, vacsinou najdem noveho kamarata, kamaratku alebo aj dokonca spriaznenu dusu (ale nie partnera). Mozno si aj ty nejakeho kamarata najdes alebo ako tu pisali, asi tuzis po vernom kamaratovi.
Mne sa v poslednych dnoch sniva casto o rybach, teda skor aquarijnych rybkach. Niekedy si ich prezeram v aquaristike a rozhodujem sa, ktore kupit, inokedy ich mam doma a obzeram si ich aj s rodinou.
Neviete, co to znamena, vdaka?

really

Vsetko sa zmeni iba sa ty zmenis a tvoj postoj k zivotu. Mam pocit,ze nezijes ozajstny spolocensky zivot. Cerstvy vzduch a denne svetlo robia zazraky,vyskusaj.

really

Tuzis po stasti,po dobrom priatelovi,po istote,chces byt pochopeny a milovany svoju rodinou a uznavany....
teraz zijes v uzkosti a strachu,bojis sa o seba,hladas sam seba a potrebujes niekoho pri sebe,kto by ta mal rad a kto by ta pochopil a pomohol ti...
a viem,ze sa nemylim :-)

drzim palce

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sen - Fórum - ZDRAVIE.sk