existuje frigidný muž?

Príspevok v téme: existuje frigidný muž?
asi.ja

ahojte.. tak vie mi niekto odpovedať na moju otázku? nemôžem povedať, že som uplne frigidná, ale mne by stačilo mať sex tak dva krát do mesiaca, nepotrebujem to vôbec.ale ked to mám,tak je to krásne. a hlavne, najlepšie je to, ked mám v sebe aspon trošku vína .. no a priatel, ten by to dokázal robiť aj tri krát do dňa. stále na to myslí .. a my sa potom často hádame kvôli mojej nechuti k tomu..
takže, existuje a je tu aj vôbec niekto taký, kto nepotrebuje mať sex často? chcem si nájsť niekoho takého a bude pokoj a môžme sa venovať iným veciam dakujem, hlavne za pochopenie a dúfam, že sprosté narážky si nechajte ..

sweater

ja z adamom nesuhlasim, je to jedno ci si zazila milovanie ci sex, je uplne normalne ked ma clovek porebu ´vypustat paru´a to dost casto, myslim ze s tebou nebude nieco v poriadku, vylucuje sa ti malo nejakeho hormonu alebo niecoho (tot moj lajicky nazor), vsetko co citime su len chemicke reakcie vyvolane v nasom tele, a clovek bol ´stvoreny´tak aby mal chut stale t*tkat, aby nas druh nevyhynul...

asi.ja

AdamKrt, áno je tam rozdiel- sex a milovanie, ale predsa každý chápe teraz a nechcelo sa mi stále vypisovať slovo "milovanie", ved teraz je to jedno..viem,ako to myslím :)
nuž, asi som iná ako tvoja priatelka..

AdamKrt

Vidis, ja pisem o milovani, Ty o sexe... Sex je len fyzicka potreba, milovanie je spojenie fyzickej a dusevnej potreby. Nieco co robi partner z lasky, pre Teba a nebude hladiet primarne na svoje uspokojenie. A nemyslim zrovna iba styk, ale aj vsetko co tomu predchadza. Zrejme kvantita sla na ukor kvality. Moja ex bola rovnaka, tiez jej to stacilo este menej nez Tebe. Ale postupne, so zlepsovanim sa vztahu jej vzrastla i chut.

Neni to len o tom sexe, ale ako sa citis s partnerom, co k nemu citis a ako sa k Tebe sprava, co robi s Tebou, pri Tebe, atd...

asi.ja

casanta, aj tak ti dakujem :)
AdamKrt, sexuálnych partnerov som mala dosť, zažila som dosť veľa aj na porovnávanie a viem, čo v sexe chcem. a uspokojili ma.. ale ja to nepotrebujem..proste všetko sa točí len okolo sexu a dosť ma to aj štve ..

AdamKrt

Nezazila si taku uroven milovania, ktora by Ta potesila tak, ze by si to chcela viac. Preto to pre Teba nic neznamena. Partner Ta dokonale neuspokojil...

casanta

Na tvoju otazku neviem odpovedat, este som sa s tym nestretla...Podla mna su tri skupiny ludi...jedni to chcu stale, druhi tak akurat a ti posledni to akosi k zivotu nepotrebuju..
Co sa tyka teba, mrzi ma, ze ti to nechyba, pretoze povazujem sex za nieco uzasne krasne...samozrejme ta za to neodsudzujem, to by som si nikdy nedovolali..tot moj nazor