Povedať mu "ľúbim ťa"?

Príspevok v téme: Povedať mu "ľúbim ťa"?
Silva589

Zdravím. Mám priatela, s ktorým sa poznám mesiac. Dali sme sa dokopy po 2 týždnoch. Každý boží den sme si písali na internete. A aj sme sa potom začali stretávať. Ja som sa postupom času do neho zamilovala. Potom sme sa dali dokopy. Chodíme spolu už 2 týždne, no ja viem že ho ľúbim. Viem že ma má moc rád. Ale neviem či ma ľúbi. Nepovedal mi to, ale ani ja jemu. Neviem či mu to mám povedať, čo cítim, alebo mám počkať. Ved sa poznáme len mesiac. Ja to tak ale proste cítim a dusím to v sebe :( v piatok ideme na chatu tak som rozmýšlala že tam mu to poviem. Neviem čo mám robiť :(

Silva589

Fakt neviem proste ľúbim ho, ale bojím sa že je to moc skoro povedať, v predošlých vzťahoch mi to povedal vždy prvý chlap a bolo to dosť skoro. Takže ja teraz neviem čo s tým :/

ta3

ked to tak proste citis, nedus to v sebe, bud uprimna, povedz mu to, moze sa vsak stat aj to, co hovori Milli, ale ak ho to vystrasi, alebo to zacne zneuzivat, tak tym lepsie, ze to zistis takto hned na zaciatku, naco stracat cas s niekym, kto si to nezasluzi, vela stastia

milli11

Niektori chlapi sa vsak vety lubim ta boja. Preto treba pocitat aj s tym, ze by to pre neho bolo prilis skoro. Alebo si bude tebou prilis isty a zacne sa chovat inak.

karolinka13

no logicky ked spolu chodite tak mu to povedz! myslim ze ked spolu dvaja ludia chodia tak by sa mali lubit... a bohuzial pokial ta on nelubi tak to je horsie.... mozno on ma ten isty problem a boji sa ti to povedat... jednoducho mu to povedz a sleduj jeho reakciu :) ... PS: drzim palce :)