Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nafuknute brucho

zivan1

ZDRAVYM VAS PRIATELIA
..tak pre vsetkych so s traviacimi problemami...jednoducho zacnite pouzivat CITRICIDAL!!!upravuje crevnu peristaltyku a travenie zaroven okrem ineho ma aj ine blahodarne ucinky na organizmus...no ja hopouzivam vo vysokych davkach 55kvapiek na 1,5l vody a tu necham este cez noc odstat..vysledok zaruceny...psyllium moze mat na niektorych nie velmi prijemny efekt..alebo je to ocistna faza tela ktoru treba pretrpiet nejaky cas?za chybne stravovacie navyky...

Anett

Skuste sa objednat na mikroskopicke vysetrenie krvi, vela ludom to zachranilo život a pomohlo vyliecit vela chorob. Pozri si o tejto metode viac na www.zdravie.webovastranka.sk Vložila som tam vsetky poterbne informácie.

jan

Pekny den

Co sa jedna ohladom Colonixu ja mam snim absolutne skvele poznatky.Pomohol nam celej rodine, sa ocistit a nechcite vediet co za cudne veci sa dostali von cez moju stolicu pocas kury. Co sa tyka CREVNEJ /sprchy /, tak o tom mam voj negativny nazor, NIKDY VIAC!!! Mal som ztoho riadne poskodene travenie a problem pretvaval az kym som neobjavil COLONONIX

Este raz je to vyborna vec

Ing. Jan Svoboda

jjozef

Dobry den,
Takze dat za Colonix 3.330 Sk je bláznovstvo! Preco sa nezaujímate o crevnu sprchu, ktora je niekoľkokrát účinnejsia nez nejaký predražený preparát. Navstívte napríklad stránku, rrc.sk prípadne si na internete nájdite crevnu sprchu najblizsie k miestu výsho bydliska. O detoxikáciu organizmu sa zaujímam niekoľko rokov, a je mi na vracanie z týchto prípravkov, ktoré sú skvelým biznisom v prvom rade. Zasa sa pár Slovákov nechá namotať na skvelý prípravok, ked tu máme riešenie dokonalé a lacnejšie. Ale prosím, ked chcete platiť veľa za tú mizériu, tak prosím. Ale aspon si hydrocoln terapiu a črevnu sprchu naštudujte na internete, skor , ako budete niečo kupovať.

RNG

Na zastavenie kvasenia v bruchu treba viac zaludocnej kyseliny. Kto ju nema(pocit paly, kvaenie v zaludku, kvasne peny natlacene do pazeraka=pala) moze si ich doplnit s kazdym jedlom pouzitim BetainHCl alebo Pepsin HCl

lilly

Nafúknuté brucho ma trápi asi 4 roky a problémy s vyprázdňovaním zhruba pol roka. Vyskúšala som už snáď všetko. Už som naozaj zúfala. Mám COLONIX druhý deň. To čo so mnou robí som ešte nezažila! Pri colonixe sa síce dobre vyprázdnim, ale brucho mi nafúkne tak, že nie som schopná absolútne ničoho.. Odbehla som na hod.za právnikom,(aspoň to najdôležitejšie za dnešný deň vybaviť), samozrejme som to musela na sedení zadržiavať,hneď sa dostavili kŕče a bežala som okamžite domov. Plyny sa vo mne tvoria od 1-vého dňa non-stop! Na tieto 2 dni len tak ľahko nezabudnem. Okamžite s tým končím!
Neodporúčam tým, ktorí mimo vyprázdňovania majú problém aj s nadúvaním.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nafuknute brucho - Fórum - ZDRAVIE.sk