chlapi_bez sexu a bez onanovania

Inner

muzom v celibate sa semeno vylucuje cez nocne polucie, po case im klesa testosteron a teda aj sexualny pud. ale neviem, ci sa niekto z nich otvorene prizna k onanii :-)

svako

tesim sa, ze som pomohol :) a musim uznat, ze som prekvapeny vekom a to velmi milo :)
na tomto fore uz nevidiet pomaly nic ine len 14 - 16 rocne deti, ktore si myslia, ze su tehotne :(

caro

natalia, ale vsak ja som mu zatial nic nevycitala ani sa nanho nehnevala. len po tom zisteni som nevedela co si mam mysliet a chcela som o tom viac vediet z muzskeho a kvazi medicinskeho pohladu, aby som mala objektivnejsi nazor. ale ako som uz napisala, myslim ze svako to vystihol a najviac rozsiril moj obzor.. ale dakujem aj za tvoj nazor, len ma utvrdil ze ma pravdu;)

natalia123

caro
Hnevat sa na svojho chlapa, preto ze sa robi? To co je za blbost?? Preco by si sa a nho preto mala hnevat, resp. mu vycitat.... chlapi sa robia kazdy den aj niekolkokrat. sex patri medzi zakladne ludske potreby, tak nemas co mu vycitat...

svako

to, ze este s nim nechces spavat je uplne v poriadku a ak na teba preto nijak netlaci, je to poklad :) myslim ze si nespomenula vek, od toho to tiez dost zavisi...
rozhodne sa ale nemas preco na neho hnevat, tlak treba obcas vypustit a ked si to robi sam, je to stale lepsie ako by mal behat za stetkami... dokonca aj keby ze spolu spavate a obcas si to spravi sam, tak to moze akurat tak pomoct jeho vykonu...

caro

tak po prve ja som baba :D a po druhe pytam sa preto, lebo so svojim chlapom este nechcem spavat, lebo mam pocit ze sme na to spolu este prilis kratko a chcela som vediet ze ci ak zistim (resp. som uz asi zistila) ze si to robi sam ci sa mam na neho za to hnevat alebo mu to vycitat.. chapes, ak by mu to malo sposobovat bolest alebo nejaky iny negativny dosledok, tak to budem brat v pohode.. vzhladom na to ze viem, ze sa mu zatial sex odoprieram.. preto som okolo toho mudrovala ako ty pises.
ale zatial mi nikto nezodpovedal na to ci to moze sposobat precitlivenost.

eklhaft

Ked si hladny ,tak sa najedz, ked smadny ,napi sa a ked citis ,ze mas plne gule a baba nieje po ruke ,tak ich vyplachni sam , co tam kolo toho mudrovat.