otazky tykajuce sa vztahov, kto vie odpoved?

Príspevok v téme: otazky tykajuce sa vztahov, kto vie odpoved?
milli11

Mam otazky tykajuce sa vztahov, na ktore neviem odpoved.
1. Preco je pre chlapov tazke pozvat zenu na rande, ale potom nemaju problem navrhnut jej sex?
2. Preco si zadani ludia myslia, ze ak je niekto single, zakonite sa musi trapit a zobral by za partnera hocikoho.
3. Ako je mozne, ze slobodni si casto nemozu nikoho najst a ti zadani maju popri vztahu aj niekolko bokoviek?
4. Muzi nadavaju na zlatokopky, manipulatorky a roztahovacky noh. Preco potom zobu takym mrcham z ruky? Ako mozu byt niektori taki slepi, ze nevidia, co je ta zena zac?
5. Preco kazda moja kamaratka, ak je rec o sexe, sa zaprisahava, ze ona oral nerobi a na forach, kde pisu anonymni ludia, skoro kazda tvrdi, ze oral robi?
6. Preco, ak sa o muza nezaujimam a az mi prekaza, ze sa o mna zaujima, doslova vidno, ako po mne ide. Ak vsak zacnem prejavovat zaujem aj ja, zacina cukat a akoby stracal zaujem. Prosim vysvetlenie.
7. A klasika, preco, ked je clovek sam, neprichadzaju ziadne pozvania na rande, ale ak je zadany, uz sa okolo neho mota viac predstavitelov opacneho pohlavia?
Ked mi na tieto otazky alebo aspon na niektore z nich bude vediet niekto odpovedat, bude pre mna mudrym clovekom. Vdaka.

bibi123

nehovorim, ze som mudra, ale pocas zivota som prisla k urcitym pozorovaniam, ktore sa pokusim aplikovat na Tvoje otazky.
1.Myslim, ze povahy chlapov, ktore sa Ta boja pozvat na rande, Ti ani hned na 1. rande nenavrhnu sex. Chlapi, ktori Ta skor pozvu na rande bez okolkov, napr. v obchode, na diskoteke,... ti Ti skor navrhnu sex. Navyse sa tu jedna o vyzarovanie zeny, ak sa nejaka chova ako k***a, je koketna, muzovi ani nenapadne, ze by ju takymto navrhom urazil... Takze vela zavisi aj od sebaprezentacie zeny...
2. Ak ten slobodny clovek je normalny, tak je samozrejme, ze nechce byt sam. Vo dvojici sa to predsa tiahne lepsie, clovek od davna zil v tlupach a zit sam so sebou je predsa len proti prirode. Ak mas druhu polovicu svojho ja, mas v nom najlepsieho priatela, ktory sa s Tebou tesi, ked si zazil uspech, ktory s Tebou smuti, ked sa Ti stane nieco zle, ktory Ti ochotne pomoze, ak to potrebujes, dava Ti pocitit, ze si vynimocna, aj ked pre inych nemusis byt, je ti istotou v chorobe alebo v chudobe. Cize ked niekto povie, ze mne je lepsie samemu, pomyslim si o nom, ze bud klame, nezazil nikdy lasku, alebo nie je tak uplne kompletny...
3.to je tak, ze na posrateho aj serbel spadne:O))) Cize kto ma nestatie, tak ho ma znasobene, kto ma stastie-ma uplne ine vyzarovanie a tak pritahuje viac lasky
4.Kazdy muz sa chce popysit zenou, hlavne jej krasou, inteligenciou, preto vyhladava takyto typ zien. Dobre manipulatorky vedia svojho chlapa tak zmanipulovat, ze si neuvedomuje, ze je manipulovany. A manipuluje podla mna kazda zena, inak by si niekolko rokov nemohla udrzat toho isteho partnera..;O)Manipulovat sa da staranim sa o svoj zovnajsok, navarenim vecere, postelou a tym sa tak da docielit toho ojojoooj:O)))
5. neviem, ake mas kamaratky, ale my sa s kamaratkami rozpravame normalne o sexe a skor sa predbiehame v tom, ktora co vyskusala, akoby sme mali nieco zapierat:O)))
6. Muz chce zenu dobyvat a chytena korist uz nie je pre neho zaujimava. Ja som s tym mala cely zivot problem, ze som si vyberala dost nedostupnych chlapov(myslim najma spravanim-takych o ktorych sa rozpravalo, ze su namysleni, ze sa nechcu usadit, suknickari-ze maju zenu len na jednu noc a potom ju odkopnu, ale vzdy boli slobodni!!!) a ked som si ich uz mohla na chleba natierat, omrzeli ma, lebo uz neboli taki nedotknutelni...:O)))Moj sucasny priatel vravi, ze som sa na zaciatku pretvarovala, inak by sa do takeho certa nikdy nezalubil:O)))
7.to co bod 3. Zadany clovek je spokojnejsi, vyrovnanejsi a tak aj posobi na okolie. Predsa nepozves na rande niekoho, kto je nervozny, 24 hodin denne nasraty, zatrpknuty....