Forcapil

medvedicka

citronovavod, Forcapil mozes zapijat cimkolvek, kludne aj citronovou vodou, mas to este obohatene o vitamin C :-)

citronovavod

Ahojte :) ja by som sa chcela opýtať či na forcapil možem pit citronovu vodu. Kedže citronovu vodu pijem koli postave pretože mi to tak určil trener tak by som to nechcela prestat pit lebo mi to pomaha len či nato možem uživať forcapil :\\ dakujem za opoved :)

Janka12580

Určite odporúčam FORCAPIL * uživala som ho 3 mesiace a vysledky užasné * už po 2-3 tyž.užívania som pocítila zmenu k lepšiemu * samozrejme treba 2 tabl.rano (je jedno či nalačno alebo po ranajkách). Ja osobne po raňajkách. Užívam po par mesačnej pauze ďalšie balenie * treba ale pravidelne denné užívanie ** výsledok stojí zato **

Arya

Mne už padajú vlasy nejaké 3 týždne a stále viac...Prvá vodička od kožnej mi nepomohla, a včera mi dala odporučila tablety Forcapil...V lekárni mi povedali, že ich mám užívať 2x denne, ale na obale je napísané, že sa majú dať 2 tablety ráno, neuškodí mi, keď si dám jednu ráno a druhú až večer? Včera som to tak spravila a dnes ráno som si dala tiež len jednu.

aknerka

Neviete náhodou poradit, či možem pridat k forcapilu, ktorý už uživam ešte vitamin E ? može sa to spolu kombinovat?
forcapil obsahuje vitamin D, B, biotin, zinok.

aknerka

juj tak to sa teším, že pride aj rad na plet. a ešte sa spýtam: že či šefka popri uživani aj upravila nejako stravu, či sa stravovala normálne?
lebo ja som sa snažila vylučit sladké, vyprážané veci a jest vcelku zdravšie... a dodržiavat pitný režim

silviklh

aknerka,aj plet by sa ti mala zlepsit,to ide proste spolu..vlasy,nechty,pokozka....inac aj mojej sefke sa najprv nechty zlepsili :)

aknerka

a čo pleť baby, vylepšila sa vám, pretože forcapil má aj dobre zloženie pre plet: zinok, b-vitaminy. Ja uživam zatial 3 týždne, no fakt sa čudujem, že by to už zaberalo, lebo vlasy mi vobec už nepadaju, nechty sa mi zdaju akési pevnejšie, len tá plet má trapi stale.