Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hlísty, ako liecit?

Príspevok v téme: Hlísty, ako liecit?
peter s

Zdravim, chcel by som sa opytat, ako liecit hlísty. Ja o tom nic neviem a doktorke s tym nepojdem.Vcera som to zistil a neviem si dat rady.Pytal som sa jednej pani, ktora bola doktorka a odporucila mi nejake lieky.Dnes ich budem mat. Vcera som to zistil, ked som zbadal nejake male cervicky na h...e.velke cca 1 cm.Mam 15rokov.Je mi hrozne,ked pomyslim na to, ze mam v bruchu nejake cerviky. idem sa zblaznit!Prosim poradte mi.

Čítajte viac

stayn

Poradi mi niekto včera som zistila že mam hlísty:( som zničená:( a neviem čo mam robit nikto o tom nevie a je mi to divné oznámit mame a ešte horšie doktorke :( v živote som o tom nepocula neviem ako sa mam toho zbavit :( sa mi hnusy na to pomysliet čo vlastné mam :( dakujem za radu

MHHHHHHHHHHH

Čawte mám 14 rokou a mam hlisty bál som sa to povedať ale nakoniec som sa rozhodol ze to poviem mame bol som stím u doktora a dal mi na to recept NEBOJTE SA TO POVEDAŤ!!!

Lucy79

Vazeni, nepodcenujte hlisty a ine parazity v organizmu!
Ja zijem UK, a mala som podobne problemy. Kamaratka mi ukazala jedno video, ktore sokovalo! www.constipation-remedies.co.uk
Sice clanok je po anglicky, ale samostatne video, kolko parazitov vytiahli z trojrocneho chlapceka stoji za kliknutie.

Adolf Prepo

Dobr dan volam sa Adolf mam 80 rokou a trpím hlístami uz od dectva svrbí ma konečnik 24 hodin v kuse nevispal som poriadne uz 70 s toho vipliva ze hlisti mam od 10 prosim potrebujem cloveka ktorí bi ich zjedol

Mam problem

Dobrý den mám takito problem mam 13 a hlisti som mal iba v dectve ked som bol asi 1 rocni no asi pred tromi dnami ma zacala svrbet riť bolo to večer nebral som to važne ale na druhí den sa to vrátilo a dnes tiez ked som bol vonku ma to nesvrbelo ani u kamosa no ked som prisiel domov tak to zacalo neviem su to mrle hlisti alebo pasovnica(len to nie!

ceca28

Mam 23 a hlisty mam od detstva.Neskusala som nic.K lekarke nepojdem,priatelovi sa to bojim povedat,ako zareaguje.Vzdy pred milovanim musim ist na Wc,ci tam nahodou nejaka nieje,aby som nemala trapas.Co mam robit,vyskusat nejaky pripravok...

džusik

Dobrý večer!
Chcela by som sa poradiť.
Minule som premýšľala ,že prečo staršne papám, za deň by sa malo aspoň 5 x denne ale ja toho popapám asi dvojnásobne.Moja váha je približne 63 kíl a meriam 174 cm ale z váhou sa mi nič nemení a k tomu mám 17 rokov.Ale poslednou dobou mi prišli na um všelijaké reakcie na moje jedenie,už som sa snažila aj svoj stravný lístok nahradiť: bielkovinami ,čistými strukovinami,nejesť moc mastného,mať denne aspoň jednu teplé jedlo.lebo som jedávala keď mi zachutilo aj neskoro večer,ráno niekedy vôbec.Môžem sa obávam že mám hlísty? Alebo nejaké iné roztoče,alebo to môže byt tým že mam rýchli metabolizmus?

janab

Mrla detská. Preto vás svrbí ritný otvor, lebo samičky tam nakladajú večer vajíčka a ich pohyb spôsobuje svrbenie. Ak si to budete škrabať holými rukami, tak tie vajíčka sa prenesú za vaše nechty a potom pekné pri jedení späť do organizmu - tráviaceho traktu. Mrľa je typ hlísty, ktorá sa drží na ovocí, zelenine. Je nutná hygiena tak intímna ako aj ŕúk. Netreba sa hambiť ísť k lekárovi, je to vlastne detská pliaga, tam vám dajú predpis na prášok. Užije sa a mrle skapí v čreve. Mrle majú radi sladké, ale neznášajú kyslé,horké,štiplavé.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hlísty, ako liecit? - Fórum - ZDRAVIE.sk