Hlísty, ako liecit?

Príspevok v téme: Hlísty, ako liecit?
peter s

Zdravim, chcel by som sa opytat, ako liecit hlísty. Ja o tom nic neviem a doktorke s tym nepojdem.Vcera som to zistil a neviem si dat rady.Pytal som sa jednej pani, ktora bola doktorka a odporucila mi nejake lieky.Dnes ich budem mat. Vcera som to zistil, ked som zbadal nejake male cervicky na h...e.velke cca 1 cm.Mam 15rokov.Je mi hrozne,ked pomyslim na to, ze mam v bruchu nejake cerviky. idem sa zblaznit!Prosim poradte mi.

Súvisiaci obsah

meggy10

denz hlisty sa prenasaju aj tak kde maju nakladene vajicka za nechtami, v ustach a preto ked sa aj po niekom napijes ich dostanes.

tinka1881

Celé noci nespím, pretože nemôžem zaspať, strašne ma svrbí konečník, na veľkú potrebu chodím zriedka, ale na malú chodím každú pol hodinu. Stále jem a stále som hladná. Bruško sa mi nafukuje skoro stále a počuť z neho veľmi hlasité bublanie (trávenie mám úplne na nič). Bolo to už na nevydržanie a tak som si sadla za PC a cez google vyhľadala dačo o parazitoch v konečníku. Konečne som zistila čo ma po celý ten čas trápilo. Spôsobovalo mi to dokonca aj opakovaný zápal pošvy. Konečne môžem tento problém vyriešiť. Hneď ráno utekám po Vermox, budem sa kŕmiť cesnakovou polievkou, sprchovať sa sprchujem každý deň, no pre istotu sa budem radšej 2x denne, sladkosti od teraz nebudem vôbec jesť, všetko prádlo sa už perie, ešte poutierať (dezinfikovať) všetok nábytok, aby som sa tohto veľmi nepríjemného problému konečne zbavila a budem sa môcť po dlhom čase poriadne vyspať.

Ďakujem všetkým za veľmi dobré rady. Dúfam, že zaberú!!!

maria15

avsak v r.2003 mi brala obvodna vyter z konecnika-(potrebny pre zdr.preukaz)a aj toho roku mi lekarka brala krv kvoli preukazu,je mozne,ze ak sa jej to ukazalo negativne,tak som v poriadku?krv mi brala aj preventivne,tak neviem,keby mi nieco bolo,tak by sa tam nieco ukazalo? vsetko som mala v norme.

maria15

ja som ako dieta tiez uvidela v stolici,ale nijako som to neriesila "ved ako inak-bola som decko a som si myslela,že to nevadí".uz ani neviem,ci som s tym isla ku lekarke.teraz tazkosti nemam,tak neviem...co mam robit?je mozne,ze som sa z toho sama vyliecila?