Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vrasky

Príspevok v téme: vrasky
ajataka

Ahoj, mam 34 rokov a plet skor suchu. V poslednom case (asi rok) sledujem, ze sa mi vyraznejsie tvoria vrasky na cele aj okolo oci. Pouzivam rozne kremy, ale mam pocit, ze to vobec nie je ono. Existuje nejaka neinvazivna metoda, teda nejaky kremik, ktory by si s tym z estetickeho hladiska poradil? Pouzivala som La roche possay, dermacol, dóliva kozmetiku, ale mam pocit, ze plet je sucha a k tomu este tie vrasky! Dakujem za rady :)

StanleyH

Ahoj, pravesi vo veku kedy je problem s kolagenon, chcem ti doporucit GLO od AGel, je to lifting zvnutra, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, zmeny je citit hned po par dnoch ze koza je vlacnejsia, ak chces vediet viac tak mi posli mail

Anjeze

pre ajataku Mám patent na odstrańovanie vrások určite to funguje môžeš prísť na ošetrenie ozvi sa 0944 305 375

harmonia

rob niečo aj zvnútra , jedz veľa avokáda , pi veľa vody a jedz zeleninu , ovocie viac ako inokedy :) a skutočne oleje mandlové , oloviové , kokosové sú fajn a rob si domáce masky z avokáda , vajíčka , olejov :) držím palce

michaella

Je to iba môj názor... Ja osobne takým produktom neverím, ale čítala som na nete a bolo tam, že možno masáže tváre by mohli pomôcť a peelingu sa treba vyhýbať, lebo suchú pleť ešte viac oslabuje. Ale vieš, možno keď budeš používať nejaký olej a premasťovať ju, alebo aj nejakým mastným krémom, tak nebude toľko namáhaná a ten vznik vrások sa spomalý. Ale znova upozorňujem, že ide iba o môj názor :)

michaella

Veľmi sa nevyznám, mám pleť skôr mastnú, ale práve suchá má sklon k tvorbe vrások, pretože má zníženú tvorbu mazu. Možno by bolo dobré používať nejaké oleje, neviem, mandľový je asi vhodný na suchú pleť alebo olivový. Osobne si myslím, že krémy na vrásky nemajú žiaden efekt, tak ako krémy na celulitídu a väčšinou ich obsah nie je pleti prospešný.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vrasky - Fórum - ZDRAVIE.sk