Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal dutin

Príspevok v téme: Zapal dutin
misheliiik

mám zápal dutín.. od pondelka.. teda 8my deň.. najprv som brala antibiotiká Azitrox(3dňove) plus Pamycon kvapky, a Sinupret kvapky, a k tomu vitamín C.Keďže mi to nepomohlo.. dnes som bola znova u DR. a predpisala mi ďalšie antibiotiká Doxybene(10dňove), k tomu musím brať probiotiká Nutrolin,ďalej mi predpísala teda kvapkám si ušné kvapky(kôli zalahnutému uchu),a ešte do toho sa mi vyhodil ekzém, na ktorý si mám dávať Jarish roztok, natierať Holtovým krémom, a brať Zinok tabletky. Nie je to príliš liekov a doplnkov na ľudský organizmus? Po pravde mám z toho trocha strach, či to nie je nebezpečné, toľko liekov. čo si myslíte?

RNG

Antibiotika neadresuju nic okrem bakterii. Nakazy ale mozu byt aj virusove, plesnove, mykoplazmicke atd.Zo skusenosti vie, ze prave nakazy horneho dychacieho cyklu su casto plesne=mykoticke a na tie je vyborny oreganovy olejm vlastne jeho ucinna zlozka carvacrol. Ucinna davka je 3 x 100 mg carvacrolu +
Tiez pomaha roztok citricidalu, pit aj kvapkat do nosa oci a usi.

doubledog

nebezpecne to ani nemusi byt

skor ide o to, ze tvoja lekarka vlastne nevie, co ti je, a na kazdy priznak ti da iny liek.

ale ked mas chut byt pokusnym kralikom...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapal dutin - Fórum - ZDRAVIE.sk