SOCKA!!!! prosim pomozte !!

sočka

Ahojte. Ja som takisto robila sočku, resp. robím, na filozofickú tému Indukcia a dedukcia - rozobratie diela Logika vedeckého bádania. Je to ťažké ale napíšem to, len sa chcem opýtať, či konzultant môže byť aj niekto, kto má adekvátne vysokošolské vzdelanie, ale nie je žiadny profesor na SŠ... díky

delphia

bibi, dcera robila socku pred rokom. mala ekonomicku temu a konzultanta svojho ucitela ekonomiky. metodicky aj po obsahovej stranke jej bol konzultant napomocny.

zufalaaaa

ja som s tym chcela ist na skolske a potom krajske kolo...ale prd z toho bude, lebo to vobec neviem urobit...
uvod zaver, abstrakt , obsah mam - to je vsetko...ostatne neviem urobit ...a je toho este dost co tam treba robit
mam temu vitarianstvo - surova strava

bibi123

zufalaaaa-a ved co konkretne nevies??? ked nam neprezradis ani problematiku, my nevieme, co Ti mame k tomu radit?:O)))
delphia-na starosti Ta maju akoze vyucujuci, to neni ako na VS - skolitelia...
na strednej chcu, aby si to napisala cele sama a oni Ti za to na konci daju o stupen lepsiu znamku na vysvedceni, ale nemaju volu Ti radit a stracat s Tebou cas...

bibi123

uvod je nieco vseobecne, pises celkovo o problematike... v zavere hodnotis dosiahnute vysledky. ak si robila napr. prieskum, tak pises v zavere konkretne ciselne vysledky, ku ktorym si sa dopracovala... v metodike-zohladnis metodu, ktoru si pouzila, napr zostudovanie odbornej literaturi, vyuzitie dotaznikoveho prieskumu,..

zufalaaaa

ooooh diki

mame tam take sekcie ze :
problematika a prehlad literatury
material a metodika
ciele
zhrnutie

dobre ciele urobim dsjak a mozno zhrnutie ale to amme este uvod a zaver a ja neviem co amm vsdasde pisat!
ved to je toto iste vsade!!

som napsiala uvod a zaver a tam som aj zhrnula pracu aj napisala ciele dovody...netusim co amm do tych dalsich pisat...strasne to je
ved to ani na samotny obsah mi nevyjde priestor vobec