Zamilovana do zenateho

sio

Nie!...To je mozno tak vnimane!?.O.k Moj nazor je:Vynikajuce ze to sem napisala nakolko nieje s tymto problemom jedina a ani posledna na svete.Len ako kazdy snivajuci clovek veri v nemozne dufa a ak si sama prizna ze je len hrackou bude to lepsie pre nu nie pre tych ktory viac menej pisu nazor ktory poznaju a sami maju.Je to o tom kazdy hned odsudi ale tu je to aj o postojoch myslienkach ktore k tomu vedu v co dufam v co verim a preco sa trapim.Je to o spojeni myslienok aj tak si urobi po svojom lebo city tie mame kazdy v sebe a sami sebe nerozumieme.Ale drzim jej palce a zelam jej silu tu potrebuje .Je to ako tie ruzove okuliare ktore nosime na ociach.

sio

Nikto ju nevyhadzuje temu zalozila ona sama mi mame len nazor a na ten bola zvedava.Nuz a odsudzovanie nie je tiez u viacerych zamerom to je len hola realita.Naco klamat samu seba.Co jej radis teda ty co ma ocakavat,ako sa spravat ?Snad si skusenejsia tak smelo ved o tom diskusie su aby v tom v com sami nepozname hranice a mame aj nevedomost sme si zrovnali v hlave spolu s nazormi druhych.