Zamilovana do zenateho

zasiahnuta

Čiki, prepac, ale ty vobec nemas zamer, ako si uviedla v nazve temy. Vobec ti nejde o to, aby si dostala rady ako sa dostat zo svojho problemu. Ty sa ani nechces dostat zo svojho problemu! Len sa tu zdoverujes a nechavas sa lutovat a povzbudzovat, lebo sa trapis nie preto, ze chces z toho von, ale preto, ze chces jeho! Ak by si bola skutocne presvedcena, ze jednoducho neperspektivny vztah musis skoncit, tak po tretej rade by si skoncila aj s nim, totalne ho ignorovala, nic nevysvetlovala a ani si nenechala nic vysvetlit a skoncila by si aj s debatami na fore. Takto to je aj bude dookola to iste. A ked ta to raz nahodou naozaj omrzi, tak zistis, ze si urobila presne to, o com som pisala. Takto si len slabosko, ktory nic nerobi a dookola sa o nicom brani. A ver, ze ked nezasiahnes, bud ta odkopne casom on a to bude boliet este viac, alebo to budete tajit nadalej, on bude este vacsi pokrytec, ty s nim a len sa budes trapit. V tajnom vztahu stastna nikdy nebudes! Ale tie chvilky co budete spolu budes cely cas mysliet na no, ze o chvilu zase odide a budes sama. Kazdy si je strojcom vlastneho stastia. A komu niet rady, tomu niet pomoci....

sio

to nieje tvoj problem energia .Ani rozum nakolko to ze to nenapises nieje riesenie preto sa sem pozriem vecr napis co chces.Aj sesterka tahala svoj zivot so zenacom .Skoncila tak ze jej zostalo dieta a on je pri svojej zene.Z dietata ma radost ale zivot jej dal lekciu ktora s laskou nema nic spolocne tak a teraz je to asi vsetko.!!!A kazdy mame svoj nazor net je o tom ze nepocuvame len dobre rady toto je realita vies co chces ja to niesom ha ha mas pravdu chcela si poznat nazor tak pekny den i tebe.

Čiki

Mam dost rokov na to,aby som vedela,ze s clovekom ako ty sa mi neoplati bavit a minat na neho svoju energiu.Z mojej strany vsetko.Maj pekny den.

sio

pravopis je posledna vec co nma trapi ha ha a mala by trapit i teba.Slobodne forum tu je teda moj nazor je si k.... a to si mysli kazda vydata zena.Chlap ta oznaci ako objekt pobavenia sprijemnenie zivota ha ha pravda je kruta dievca.Rozbijacka rodiny a este verejne o tom keca no mas ty zaludok to ano nemaju ta tu lutovat??? Jezis chudinka naletela aky mas vlastne nazor co chces ty od neho napis verejne nech vedia ty co sa im to stane.Slobodny nazor slobodneho cloveka.Tu mas pravopis aj moj nazor a ja nevestim ale pisem to co sa danej temi tyka O.k.Paci sa Tak napis co chces od neho aby spravil ako sa ma spravat zenaty chlap ku svojej milenke a este taka vec kolko mas moja rokou.

Čiki

Sio,najprv sa nauc pravopis ak chces so mnou komunikovat.Dalsia vec,nikto z mojho okolia to nevie,takze nikoho neobtazujem.Za tretie,za svoje reci sa vyfackaj sam alebo sam/a a zmizni si vestit z krystalovej gule.Toto je FORUM,tu sa moze kazdy slobodne vyjadrit k DANEJ teme,ak to niekoho otravuje,logicky sa nevyjadri.Prajem ti krasny den.

sio

Mila ciki ak by som chcel robit reklamu tak si ju robim inde asi nevies citat nizsie bola otazka nuz tam je aj odpoved a co sa tyka tvojho problemu zlatko potrebovala by si poriadne dve facky aby si sa vspametala ako riesis svoj problem???
Tato tema je tu dost dlho na to aby si nasla riesenie kto vsak nechce nenajde.Nuz a nakoniec len tolko tvoj problem nieje zenaty chlap ale to ze sa nemas s kym porozpravat lebo v tvojom okoli vsetci dobre vedia s cim mas problem a uz ich to otravuje rovnako ako tvoj problem tvojho zenaca.Chces to co ti nikdy neda lebo si dobra len na spestrenie jeho zivota.Tu je definitivna pravda!!! A toto moje vyjadrenie ber ako reklamu na hlupost zien ktore marnia svoj zivot so zenatym chlapom ktory sa nevie postarat o nic len o to aby mal prazdne vajicka.Nech sa ti dary.REALITA

sio

Mila slobodna každy chapeme tak ako chceme písane však nepusti ha ha teda tu máš kopiu:

Vítame Vás priatelia na internetovom portáli TAJOMNO.sk.

Oficiálne začíname 1.februára preto sme pre Vás pripravili uvádzaciu akciu všetky výklady budúcnosti sú zdarma od 1.2. do 7.2.2011.Využite preto tento čas vo svoj prospech.UPOZORŇUJEME že tieto vyklady kariet budu akceptované IBA na diskusnom fore.Preto si nezadavajte súkromne veštby.

Tak a maju to takími veľkými písmenami že to vydí aj slepý.Nuž ha ha zajdi na očne snáď pomôžu. Robím si žarty pekny zvyšok dňa