Zamilovana do zenateho

rony26

no a teraz skus napisat, ze preco si ho este neurobila...mna napada len to, ze ti to takto zatial vyhovuje, ze je tu muz co sa o teba zaujima (aj ked dost povrchne)a aj ked je zenaty je to vzdy lepsie ako samota...tak co, je na tom nieco ci sa mylim?

zasiahnuta

Necitala som to tu cele, staci mi nadpis. Poviem ti, co citia deti podvadzanych a rozvedenych rodicov. Mam 27, ked zacal podvadzat otec moju mamu lebo sa zalubil a nakoniec nas opustil, mala som 20. Nepatrim k slabsim povaham, ale rodina bola to, na com som si zakladala. Bohuzial ta stetka co nam ju rozbila evidentne nie. Mam priatela, no vdaka rozvodu mojich rodicov stale zapasim so ziarlivostou a strachom ze aj mna priatel bude podvadzat, alebo sa len proste zalubi a aj napriek tomu, ze on si ma chce vziat, ja sa bojim. Chcem byt s nim, lubim ho a chcem si s nim zalozit rodinu, ale bojim sa. Kazdy kazdeho podvadza a aj na zaklade toho pomaly ale isto verim, ze raz takto dopadne aj moje manzelstvo a presne tak, ako som vtedy trpela ja, mama, sestry i stare mamy a cela rodina, budem taku bolest prezivat aj ja, s mojou rodinou. Snazim sa priatelovi verit a verit aj nasmu vztahu, ale strach mam stale. Otcovi som nikdy neodpustila i ked sa snazim na to zabudnut. Cele roky som ho milovala, bola som jeho milacik. Dnes? Je to pre mna cudzi clovek, ku ktoremu mam krasne minulostne spomienky a dnes len chlad a obcas povinne narodeninove stretavky zo slusnosti. Nic viac, i ked to strasne stale boli, odpustit mu neviem. Neviem ci ten tvoj ma deti, ale manzelku ma. A ked sa to dozvie ona, bude sa trapit nie len ona, ale aj jej a jeho rodina a mozno aj tvoja...

rony26

chladna,odmerana?to ma mat aky efekt?...co sa toho upozornenia tyka, tak v podstate nemusis ani to, lebo vyhodou takehoto pseudovztahu aky mate, je to, ze nema pravidla a nie si nicim viazana, takze by kludne stacilo zacat ho ignorovat bez vysvetlenia...ale to chce velku vnutornu silu a mne sa zda, ze ta ti zatial chyba a snazis sa presvedcit samu seba, ze to riesis, no kym neurobis konkretny krok tak to budu vzdy len prazdne slova

Čiki

Rony,asi mas pravdu.Pisal si,ze ho mam na to upozornit,ale momentalne som tak sklamana sama zo seba ze neurobim ani to...budem chladna,odmerana,ak sa ozve.

ivana45

čikinka,
hotova si zrejme preto, lebo si ho idealizujes.
Najlahsie by bolo dat vasmu spoznavaniu zelenu. Ale ono je to od zaciatku na tvoj ukor ... nie !
Mozno by pomohlo nevidiet ho, na nejaky cas odist. Lepsie nez sa zamotavat.
Cica, potrebujes vytriezviet. Nemohla by si zohnat nejaku jeho byvalu frajerku a hodit s nou rec ? Mozno ti ho vykresli tak, ze sa nestihnes divit. Mozno. Len jej nepovedz, ako to medzi nim a tebou je.. to vies, niektore baby su vsetkeho schopne. Byvalky su uplne exepertky na podvratnu cinnost. Niektore, sori.

Uvedom si kolko bab ma uplne fasa chlapov a ked im to povies, oni sa tajomne usmeju, akoze vedia svoje.

rony26

to, ze zistis preco si z neho hotova nic nevyriesi, nato sa vykasli...prejdi k cinom a jednoducho to razne ukonci a zvysok uz zariadi cas

Čiki

Slobodna:To,preco som z neho taka hotova,nechapem ani ja.Preto ziadam o radu,lebo ja na toto nemam objektivny nazor...