strach z HAK...

elle

Tie infos v letákoch ber s nadhladom. Jednoducho to tam musí byť, pre každý prípad aj s minimálnou pravdepodobnosťou.

elle

ahoj, ja beriem hak už viac ako 6 rokov a zatial žiadne vedlajšie účinky som nepocítila teda okrem toho že sa mi na 100 percent zlepšila pleť, mám bezbolestnú menštruláciu, kt. trvá max. 3 dni, ušetrím na baby testoch, a este k tomu všetkému ma to chráni pred niektorými druhmy rakoviny. Takže celkom fajn nie? A na tú tvoju poslednú otázku: ano

loska

suhlasim s wilmov ma pravdu len ti to rozburi hormony v tele a potom nebudes vediet co skor...je to humus...nekaz si to

wilma

ano, kazdy liek ma vedlajsie ucinky, ale hak sa berie vo vacsine pripadoch predsa dobrovolne...Priatel videl v tv pitnu jednej holky, co brala hak a zomrela na trombozu. ktovie, kolko este takych beha po svete, ja by som do to nesla, byt tebou. Brala som to svinstvo od 19 do 22...viem, co hovorim.

basa

ani nevies kolko zien bere HAK...je pravda,ze tie neziaduce ucinky aj mna trosku zaskocili,ale tak ked si to tak vezmes kazdy liek ma vedlajsie ucinky,ale nemusia sa prejavit, ale varovat ta musia...a k tomu vystriekaniu- moze sa kludne:)