Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tazke rozhodnutie?

Príspevok v téme: Tazke rozhodnutie?
AchJaj!

Tazke rozhodnutie. S priatelom sme spolu asi 2 roky, ale ako priatelia sa pozname uz dlhsie. Nas vztah je v stadiu uvah o spolocnom zivote. Obaja mame tesne pred 30. Teraz je ale pred nami vazne rozhodnutie, ktore zmeni asi dost cely nas spolocny zivot. Konci nam spolocne vybanie v prenajme so spolubyvajucimi a musime riesit vlastne. Je neprakticke aby sme sli spolu do 1 izboveho bytu a davali za najom tazke peniaze, ked planujeme spolocnu buducnost. Je teda jasne, ze by sme mali riesit nieco vlastne. Aj sa o tom bavime, ze si kupime spolocny byt, lenze...s tym prichadza i oficialny spolocny zivot a ja mam strach. Lubim ho. Spolu byvame aj pracujeme aj teraz. Keby sme uz teraz boli vo vlastnom byte a mali aj deti, tak by mi to pripadalo normalne. Lenze ja som si to predstavovala tak, ze ked skoncime nadstavbove studium v buducom roku, ze tieto veci budeme riesit az potom. Ibaze treba teraz. A ja mam taky zvlastny pocit, ze zasnuby (na ktore sa on tesi) a kvoli bytu mozno aj sobas budeme musiet riesit teraz, lebo je to potrebne, nie preto, lebo to chceme, i ked to vlastne chceme. Nerozumiem si ani sama. Neviem ci sa niecoho bojim, alebo sa nechcem vydavat ( co je do istej miery mozno aj pravda, lebo stale som neprehryzla rozvod mojich rodicov) alebo mam strach, ze to nevyjde alebo co, neviem. Ale aj napriek tomu, ze vzdy som to vsetko s nim chcela (byt cely zivot s nim a mat s nim rodinu), teraz ked to vyzera ze to tak bude, tak sa bojim, ale vlastne ani neviem coho.

mimisek

Ja by som ti radila so svadbou urcite pockat, ked sa na to necitis. Keby si to chcela a bola na to pripravena na 100%, nemala by si taketo pochynosti. Ja som sa vydavala po 5 rocnom spoluziti (sami v prenajme) a citila som sa uplne pripravena na manzelstvo. Musis to v sebe citit...

soffa

achjaj-to akoby som citala seba...my to uz tahame 7 rokov,najprv 5 rokov sme vedeli ze sa nezoberieme,lebo studoval vs,po vs sme si dali rok na to ci niekam nevypadneme,myslim tim do zahranicia za pracou.niejak nevysla a toho roku planujeme svatbu(teda priatel)mne to vyhovuje,tak ako je,byt po mne tak zijem ako druh druzka(pritom rodicia dodnes ziju spoolu v stastnom manzelstve).ale vies...ten pocit ze ma caka poriadna zmena ma desi.a pritom ho milujem najviac na svete.len clovek rozmysla je v strese..velmi ti rozumiem..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tazke rozhodnutie? - Fórum - ZDRAVIE.sk