Regeneracia kosti.

Príspevok v téme: Regeneracia kosti.
puma17

Mam problem, pred rokom v januari som spadol a mal som triestivu zlomeninu 4 clanku na pravej ruke. Myslel som si, ze po 6 tyzdnoch bude vsetko ok,ale doktor povedal, ze sa tam nic nevytvorilo, ze bude potrebna dalsia operacia pri ktorej mi odoberu stiep z lavej ruky a vlozia na to miesto kde mi chyba kost. Po operacii, ked som bol na kontrole, povedal mi doktor, ze sa tam skoro nic nevytvorilo. V marci ma caka dalsia operacia, kde mi daju vypestovane bunky ktore mi odobrali pred tyzdnom. Poradte mi co by som mal pouzivat aby sa mi ta kost dala dokopy. Dakujem.

JAR

1/ kosť je pomerne dobre regenerujúci a teda hojaci sa "živý" materiál, ale za predpokladu, že je v danom tkanive dostatočný prísun krvi, a bunky sú schopne reprodukcie,
2/ ďalej by bolo potrebné, vykonať aj viaceré vyšetrenia v zhľadom k popísanému stavu pacienta
3/ dostatočný prísun výživových látok, minerálov, bielkovín, veľa mliečnych výrobkov jogurty a pod.
4/ doplnky výživy, ktorých je na trhu nespočetné mmnožstvo - poradia Vám priamo v predajni či lekárni. Do pozornosti Chondroitín, glukosamín,
5/ kostihoj je veľmi dobrý a taktiež by som doporučoval aspoň dva krát denne pôsobenie svetlom BIOPTRON
6/ veľa vitamínov, enzimatická liečba, veľa tekutín
7/ dostatok spánku, regenerácie.

luki

mal som zlomenu stehennu kost.doktor mi povedal ze chodit zacnem tak asi po7 az 10 mesiacoch .co ja som zazraty do svojej prace a chcel som cim skor ist tak mi jedna pani poradila, aby som si natieral miesto, kde to bolo zlomene KOSTIHOJOVOU mastou 3 x denne. po 4- roch mesiacoch som bol uz v praci hoci som troska kryval . pri kontrole doktor povedal ,ze sa to velmi ,ale velmi rychlo zahojilo.takze mne asi pomohla aj ta mast .inac som vodic z povolania

džejíár

Na to by som skusil gel na pitie Aloe Freedom, tabletky s mineralmi Nature-Min a vapnikom Forever Calcium. Celkovo to posili imunitu, detoxikuje organizmus, zregeneruje bunky a mnoho ineho.

71gloria

skús homeopatikum OSTEOCYNESINE, používa sa na regeneráciu po zlomeninách, pri poruchách s odvápnením kostí