Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zalahnute v uchu! ale strašne, pomôže výplach?

Príspevok v téme: Zalahnute v uchu! ale strašne, pomôže výplach?
000nastenka

Mala osm od lekarky ušne kvapky, lebo som bola chora,a mala som zalahnutie. Včera mi pomohli, nemala som zalahnuté ani nič, večer som si ich šla dať, na noc, no stiekli mi nejak hlbšie do ucha,a odvtedy mi neodlahlo, citim jak keby som mala v uchu napchate kilo vaty.. skoro vôbec na to ucho nepočujem. skúšala som aj ušné sviečky, aj teplý olej..nič mi nepomohlo. Je to strašne nepríjemné. Rozmýšlam že pojdem na výplach, myslíte že to pomôže??

Evča

Ahojte dbes rano som sa zobudila na to ze mam zalahnute v uchu a nwm co mam robit miestami to povoli a potom opat mi zalahne tak ze nan skoro nepocujem. Co mam robit???

Wesh

Tiez som mal par krat zalahnute v pravom uchu. Pomohli teple caje na rozpustenie hlienu. Kvapky na vykasliavanie.
Bolo to po chorobe. Chvilkovo mi pomohol predklon v pase, alebo poriadne odkaslat (zhlboka).

Alexxxiso

Ist k usnemu. Rozhodne ti neodporucam skusat tam liat oleje, palit sviecky, robit si vyplach sprchov.

Usny ti na to kukne a zisti ci treba vyplachnut alebo je zapal.

Ked len treba vyplachnut tak to je maximalna pohoda, uvolnenie jak nikde, ja som skoro vobec nepocul dala mi vyplach a tak fajne jak som potom na to ucho pocul som snad nepocul nikdy :D

No a na zapal da samozrejme lieky.
Preto neexperimentuj doma aby si nieco neposral.

Jednoznacne sa vyplati chodit viac k lekarom ako stresovat na strankach.

000nastenka

no myslím že mi to samé od seba neprejde.. lebo totonie je už také to "chorobné" zalahnutie.. ja ako som sa ešte pokušala čistiť si to normalnou vatovou paličkou, tak som si tam buď niečo zatlačila, alebo neviem.. ale citim sa jak keby som mala vatu v uchu

zajko usko

urcite pomoze.Mne vzdy po chorobe zalahlo v usiach a same preslo.Ak ti to same neprejde,co si myslim ze prejde,tak vyplach urcite pomoze.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zalahnute v uchu! ale strašne, pomôže výplach? - Fórum - ZDRAVIE.sk